poniedziałek, 2 lutego 2009

Szamanizm ciagle żywy

Podobno mamy już wiek XXI, ale szamanizm ciągle żywy. Gwiazdowski, którego ostatnio widziałem chyba na zlocie łgarzy, tfu prawników, zajął się był medycyną. Kiedyś ten prawnik zajmował się ekonomią, a tutaj patrz - medycyna. Jak to się hobby zmieniają. To tak jak i u mnie - najpierw szpieg, a teraz fałszerz.
Ale wracając do medycyny, to ów młody adept zaproponował, że jak społeczeństwo zorganizowane w postaci państwa źle funkcjonuje, to należy mu krwi upuścić i amputować członki. Według robertów tego świata społeczeństwo, to li tylko zbiór jednostek, a w rekach kniazia wystarczy jak zostanie tylko wojsko i policja. Wyczytałem w starych gazetach, jak to w ramach walki z bezrobociem z polskiej gospodarki upuszczono młodej krwi, a jeszcze się w gazetach zachwycano, jak to pięknie, że teraz zmuszone biedą polskie ludzie wprost z uniwersytetów trafiają na zmywak. Niemcy rozwiązywali to prościej - łapanka i rozstrzelanie.
Jakbym słyszał Brunnera, tyle, że ten takie żarty puszczał był o Żydach - jak brakuje żywności na utrzymanie więźniów w Konzentrationslager Auschwitz, to nie wypuszczając nikogo z obozu trzeba zmniejszyć ich pogłowie. Porządny Niemiec racji żywnościowych dla więźniów obcinać nie będzie - od tego jest komin - zwykł mawiać Sturmbannführer Brunner
W ramach zdaje się podobnej terapii z pieniędzy upuszczono złota na tyle, że tylko napis na nocie bankowej pozostał. No i Chrobry, tak jak przed wojną spokojnie patrzy z 20-to złotówki, tyle tylko, że jakby z politowaniem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

free counters Silver charts on InfoMine.com Silver charts on InfoMine.com Ogólnopolska Akcja Bojkotu Mediów III RP