piątek, 3 kwietnia 2009

Keylogger Tuwima na niedzielę

Jadę do Monachium na szkolenie. Bedę tam zajmował się nowoczesnymi faszystowskimi metodami, za pomocą których maluczkich trzyma się za mordkę. Kilka dni praktycznego szkolenia w Deutsche Bahn, a potem w Airbusie. Poczytam sobie trochę cudzych maili i poogladam te słynne niemieckie jagódki;-). Porządne niemieckie szpiegostwo jest nudne jak flaki z olejem. Ot, instaluje się pracownikom szpiegi, programowe lub sprzetowe, a potem spokojnie przegląda się zasoby. Zero emocji, tylko stara szpiegowska robota.

Wczoraj w pracy, w ramach ćwiczeń założyłem takiego keyloggera pod komputer Brunnera. Nawet się nie zorientował. Okazuje się, że narzędzia jednak są uniwersalne i można za ich pomocą śledzić również faszystów. Jutro będę w kancelarii Rzeszy, to zostawie im kilka takich keyloggerów, a potem poprzeglądam, co to też mi przyjdzie na gmaila. Kto keyloggerem wojuje, od keyloggera gine;-) Skąd by inaczej gazety dostały te plany Browna na spotkanie G20? Widocznie Bond poderwał nową panienkę i musiał mieć natychmiast kasę na wypad na Capri.


Przyzwoitość strasznie spadła w cenie. Bankierzy za świeżo wydrukowane banknoty kupują praktycznie wszystkich polityków na pniu, tak, że już nie ma takiego, co by reprezentował interesy prostego człowieka. Oto na spotkaniu w Londynie szefostwo Rzeszy i Frankreichu sprzeciwiło się dalszemu drukowaniu kasy przez Amerykanów. Na potwierdzenie, jak bardzo martwi ich inflacja, sterowany z Frankfurtu EBC, obniżył był stopy procentowe do 1.5%, wyznaczając tym samym nowe poziomy absurdu. Widocznie na śniadanie w EUropie mieli wykład mędrca Wałęsy, który na pytanie filozoficzne drukować, czy nie drukować odpowiedział był im - jestem za, a nawet przeciw. Tak podbudowani mądrością ludową, przywódcy pokazali, że są przeciw, na nawet za;-). Opaczność nad nimi czuwa;-) ale nawet największe łapówki i donosicielstwo nie uczynią z polityków mędrców. Mądry pisze dla zabawy, a głupi czyta, obraża się, czasami składa w sądzie pozew, a nawet wyprowadza z kraju;-)

Muller twierdzi, że rozdwojenie jaźni typowe jest dla polityków. Normalny człowiek by zwariował, jak by co innego gadał, a co innego robił. Takie spotkanie G20 - tutaj plany zwiększające kontrolę przepływów finansowych i regulację mające zapobiec przyszłym nieprawidłowościom, a tak naprawdę zajrzy sie każdemu w konta ograniczając swobody obywatelskie, tam wojna z terroryzmem, a Bin Laden ciągle wygląda jak postać z kreskówki - nikt go poza ekranem telewizora nie widział;-) Może i byłoby smiesznie, tyle, że za to wszystko swoją krwawicą zapłacą obywatele. A światem rządzą bankowe grubasy, co ciągną zza kotary ciężkie sznurasy. Na jednym sznurku wisi Obama, na innym Merkel i pierwsza dama. A tych sznureczków jest ze czterdzieści no i na każdym coś tam FED zmieścił;-)

Według Stirlitza, nie ma wiekszej tyranii niż demokratycznie wybrana władza;-) Nie ma jak to demokratycznie i zgodnie z prawem otruć Sokratesa. Ciekawe, czy wiedzą o tym nasi demokraci i kogo chcieli by teraz powiesić.

Może by pora zacytować Tuwima, który będąc Żydem, niejeden przekręt widział na własne oczy.

Wiedz, że to bujda, granda zwykła [...]
Że coś im w bankach nie sztymuje,

Że gdzieś zwęszyli kasy pełne
Lub upatrzyły tłuste szuje
Cło jakieś grubsze na bawełnę. [...]
Twoja jest krew, a ich jest nafta!


Trudno w dzisiejszych czasach takich ludzi jak Tuwim spotkać, za to mędrców mamy w nadmiarze. Jak zwykł mawiać KasiaSia, rozwiązaniem jest nasz codzienny wybór. To my swoimi wyborami decydujemy o tym, czy ważna dla nas jest krew, czy nafta.

Bujać to my! - panowie szlachta!
- i z tym okrzykiem Muller zaczął nalewać do szklanki gruzińskiego koniaku. - Wypijmy za to, że odprawiona w Londynie międzynarodowa faszystowska ściepa na walkę z kryzysem przyniosła aż 5 bilionów świeżodrukowanych dolarów! Teraz do pokrycia rachunku strat brakuje już tylko 695 bilionów;-) - i wszyscy, łacznie z tym dziennikarzem z BBC, zaczęliśmy pokładać się ze śmiechu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

free counters Silver charts on InfoMine.com Silver charts on InfoMine.com Ogólnopolska Akcja Bojkotu Mediów III RP