poniedziałek, 27 kwietnia 2009

Reedukacja świńską grypą

Program ruszył. Przygotowania do faszyzmu w Polsce ruszyły pełną parą. Ukazał się właśnie podręcznik dla dzieci chodzących do przedszkola. MEN zamiast zawrzeć w podręczniku elementy mające nauczyć dzieci czytać i pisać postawił na propagandę i wg programu maluchy muszą recytować grafomańskie wierszyki sławiące Unię Europejską. Stirlitz zaproponował, aby w ramach nauczania w przedszkolach języków obcych w formie zabawy, ustawiać przedszkolaków czwórkami i niech maszerują po podwórku krzycząc - Ein Reich, ein Furher, ein Euro! Ministerstwo zakłada, że posyłając dzieci na pięć dni do przedszkoli będziemy mieć w ramach nowego programu oprócz drugiej Japonii i Irlandii, drugą Koreę Północną. Podobno z okazji zatwierdzenia tego programu edukacyjnego dla przedszkolaków liczne grono posłów wystapiło o nadanie imienia Kim;-)

Jak donosi Wolf, ministerstwo sprawiedliwości też ma nowy program przygotowujący społeczeństwo do wprowadzenia nowych elementów w reedukacji skazanych. Teraz zamiast odsiadki, pijani rowerzyści, tak znakomicie podnoszący statystyki policji, będą pracować bez wynagrodzenia na cele społeczne. W ten sposób przyzwyczai się ludzi iż pracować można choćby za darmo. Program ten doskonale współgra z tajnym programem ministerstwa pracy, który po cichu aprobuje sytuację, w której mający problemy przedsiębiorcy mogą bezkarnie niewypłacać na czas pensji pracownikom. Teraz mamy kryzys, a w kryzysie, jak wiadomo nie ma przedsiębiorców, którzy nie mają problemów;-) Jeśli jeszcze ruszy program prywatnych więzień, to znów jakiś syn prominenta z Polski będzie mógł w Monte Carlo powiedzieć, iż jego ojciec ma kilka milinów niewolników i wszyscy są wpisani do Krajowego Rejestru Długów.

Te nowe programy, to podobno objawy świńskiej grypy w Polsce. Pierwsze objawy zarażenia to niedostrzeganie rzeczywistości połączone z pogorszeniem pamięci, wzrost podatności na manipulacje, ślepe zapatrzenie w TVN i zaczytanie w GW, chroniczne lęki na wspomnienie o IPN lub CBA, trudności w podejmowaniu samodzielnych decyzji i brak własnych poglądów z obawy przed otoczeniem. Postępująca choroba powoduje częste mijanie się z prawdą oraz wściekłe ataki wibratorem na osoby prezentujące odmienne poglądy, a to wszystko połączone z płaczliwością i wysoką podatnością na korupcje.

Brunner wrócił z Nowego Jorku i ogłosił nowinę, iż wirus komputerowy Conficker zaatakował najpierw system energetyczny, a potem szpitale. Podobno jedynym ratunkiem jest wprowadzenie przygotowywanego przez Obamę nowego Patriot Act w wersji elektronicznej, aby obowiązywał w sieci. Dla blogerów przygotowywany jest nowy bara(c)k na Guantanamo;-). Ten akt w jakiś tam sposób związany jest z handlem złotem. Blogerzy mogą bowiem wywołać panikę, a przykład Korei dowodzi iż to przez nich gospodarka popada w ruinę. Problem jest tym większy iż dotychczasowe metody walki z rosnącą ceną złota w postaci jego wypożyczania ze skarbców na wieczne oddaj nie przyniosły oczekiwanego rezultatu. Pomimo Porozumienia Waszyngtońskiego, część banków centralnych wycofała się umowy, a straszenie ich najazdem marines skutkuje jedynie czczą obietnicą zwiększenia leasingu złota w coraz większych ilościach, gdyby nastapił gwałtowny wzrost cen. Ogłoszenie chińskiego smoka, iż blask złota jest mu nadzwyczaj miły spowodował nagle, że banki centralne zaczęły zastanawiać się nad tym, iż mogą potrzebować złota ponownie i to w niedalekiej przyszłości, aby pewnego dnia przywrócić zaufanie do swojej waluty, gdy pompowana pustym papierem deprecjacja wymknie się im z rąk. Zdaje mi się, iż właśnie nadchodzi moment, gdy europejskie banki centralne będą skłonne przyznać się, że żądana w coraz to wiekszych ilościach przez Amerykanów złota amunicja własnie się wyczerpuje. Świat powoli i nieubłaganie zmierza do urealnienia obrotu gospodarczego, w którym krążąca masa pieniądza może w 10% ma pokrycie w realnych dobrach.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

free counters Silver charts on InfoMine.com Silver charts on InfoMine.com Ogólnopolska Akcja Bojkotu Mediów III RP