poniedziałek, 23 maja 2011

Sołtys podrapał się po głowie i na powrót na swoja łysinę nałożył czapkę - Tak po prawdzie - rzekł był - Nie mam szacunku dla żadnego polityka w tym kraju. Starałem się i patrzyłem, ale nie dano mi najmniejszego powodu abym ich szanował.-) Na szacunek trzeba sobie zasłużyć - po czym wstał, podniósł czapkę i znów podrapał się po głowie - Podsłuchy, bezprawne zatrzymania, represje to teraz objawy demokracji w Polsce. Więcej nic nie powiem, bo a nóż z ABW ktoś do mnie o świcie zapuka i to wcale nie po bimber;-) - zakończył swoje wywody Sołtys. - No tak - pomyślałem. Jedynie słuszna partia straszyła nas już w epoce Kaczorów wizytami w domach nad ranem i jak widać miała rację;-) Ciekawe kto się wtedy od nich wygadał?! Chyba następuje jakaś cudowna przemiana. Kiedys był narodowy socjalizm, a teraz narodowy liberalizm. Pytałem Sołtysa, czy będzie głosował - Nie będę głosował na ... bo się boję! - POwrót komuny jak w mordę strzelił, szkoda tylko, że ludek na razie ogranicza się tylko do PO i PiS, ale zdaje mi się, że dzięki obecnej władzy przestaną wierzyć w demokratyczne wybory, a zaczną w tańce z gwiazdami;-) Przyszła pora na AntyKomora. Wolność słowa jest niezdrowa;-) To jest jak pełzający przewrót i wprowadzanie tylnymi drzwiami faszyzmu. Ludzie w 1989 roku cieszyli się, a za ich plecami zdradzono Polskę, ich samych i ich dzieci, a teraz ta zdrada ciągnie się. Rząd zachowuje się niczym wioskowy pijak który woli sprzedać jedyną krowę, aby mieć za co pić niż doić ją systematycznie i mlekiem karmić dzieci. Teraz już widać wyraźnie, że prywatyzacja w ostatnich 20-tu latach miała na celu jedynie było doraźne łatanie dziury budżetowej. 

Teraz ma się wszystko zmienić. Do dzikiego kraju, tfu Polski, przyjeżdża dziki Murzyn, tfu prezydent USA, który może każdego kazać demokratycznie rozpuścić w oceanie, tfu dzielnie walczy z terroryzmem. Dziel i rządź! Libia, a teraz Pakistan. Do bazy wojskowej Mehran w Karaczi wczoraj wdarło się około 15 napastników,  zaatakowało hangary i próbowało uprowadzić stacjonujące tam samoloty. Do ataku przyznali się Talibowie, których Amerykanie niedawno uczyli latać, tfu, których z Afganistanu pogonili Amerykanie;-) Chińczycy przeczuwając zbliżającą się kradzież, podarowali dla Pakistanu 50 najnowocześniejszych myśliwców JF-17, co wyzezował ZeZorro. Ehsan, rzecznik Talibów, stwierdził że bojownicy wysłani do bazy mają przy sobie wystarczające zapasy amunicji i żywności, by przetrwać trzydniowe oblężenie, ale nie dodał, że cała grupa przyleciała helikopterem, bo ten jest wygodniejszy od wielbłąda;-)

Tymczasem na Białorusi, w związku z wizyta Obamy w Polsce zaczęto gromadzić zapasy dolarów w domach i wykupować cukier. O drożdżach jeszcze nikt nie wspominał, aby nie budzić w narodzie demonów;-) Jednym słowem panika! Polacy jako zapobiegliwi zaopatrzyli się w cukier nieco wcześniej;-) Władza bowiem zapowiedziała już, że z okazji wizyty broni nie będzie można nosić i strzelać na wiwat, a w sklepach zabronią sprzedawać wódkę, to naród musi jakoś sobie radzić;-) W Hiszpanii z okazji wizyty Obamy w EUropie urządzono w Madrycie wielki piknik. Podobno aż 15 tysięcy ludzi koczuje, tam aby usłyszeć głos Wielkiego Czarnego Owca, tfu Ojca i świętuje radość, bo socjaliści przegrali w 20 z 24 miast, w których odbyły się wybory. W Polsce też zapowiadane są na koniec maja manifestacje pierwszomajowe;-)

- Wszystko rośnie - uśmiechnął się Sołtys - No tak - pomyślałem. Wzrósł poziom inflacji producentów PPI i w kwietniu wyniósł 8.6%, a poziom inflacji konsumenckiej CPI zbliżył się do 4.5%. Lokaty bankowe zaczynają przynosić realnie coraz większe straty;-)


22 komentarze:

 1. Ty sie lepiej Hans zastanow PO CO ten Obama przyjezdza.Bo ja jak zaczynam o tym myslec to strach mnie ogarnia.Smierdzi to z daleka jakas nowa Jalta.

  OdpowiedzUsuń
 2. @piotr34
  a powinno ci śmierdzieć gazem ;)

  no i być może troszkę czosnkiem, tak odrobinkę

  OdpowiedzUsuń
 3. wPiS jak zawsze na poziomie ,moim zdaniem to przyjazd Obamy wiąże się z umową na sprzedaż kraju tfuu z umową dotyczącą eksploatacji gazu ,amerykanie zauważyli u nas potężne koszary terrorystów ;)

  Jak Pan (Hans i ZeZo) Czy w Polsce realna jest rewolucja-ludzie wyjdą na ulice i zaczną domagać się podwyżek ,wycofania z Iraku,Afganistanu ,podwyżek podatków oraz zwiększenia liczby urzędników w POlsce ?

  /Arthas

  OdpowiedzUsuń
 4. @Anonimowy

  Akurat w tej sprawie jedno drugiemu nie przeszkadza a nawet calkiem "ladnie" do siebie pasuje NIESTETY.

  OdpowiedzUsuń
 5. Darujcie Panowie...
  Nawiążę do męczącego "podpisuję się" z poprzedniego wpisu. Jegomość ów zdaje się wierzyć w prawo (:))!!??). Wskazuje na potrzebę winy - doktrynalnie cacy. Ale ów jegomość nie rozumie najzwyczajniej życia - wystarczy wskazać, iż obecne prawo stanowione w Europie kontynentalnej wychodzi z prawa rzymskiego. A wystarczy zaznajomić się z tym, kto, w jakim trybie, z jakich pobudek uchwalał rzymskie prawo... Dla przykładu "lex Cornelia"...
  PS Teoria jest pełna idei - życie jest dosyć brudne.

  Pijak Balcerek

  OdpowiedzUsuń
 6. A ciekawe czemu "nasz wielki sojusznik" Obama nie uda sie na Wawel?

  http://tiny.pl/hfrjv

  On naszemu Tusku ewidentnie sygnaly puszcza a to niedobrze wrozy.Jeszce sie nasz maly zamordysta poczuje bezkarny a wtedy to dopiero zobaczymy ze hoho.Czyzby trzeba bylo sie szykowac na wizyte smutasow z ABW?Ty @Hans jako zawodowiec sobie poradzisz ale my?;)

  P.S.O a tu offtopoic ale taki iedalny dla Ciebie Hans-czysty faszyzm.

  http://tiny.pl/hfrj6

  OdpowiedzUsuń
 7. @Pijak Balcerek
  "Jegomość ów zdaje się wierzyć w prawo (:))!!??)."

  Przepraszam ze wierze w prawo

  męczący podpisuje_sie

  OdpowiedzUsuń
 8. Wierzysz - bo nic na ten temat nie wiesz.

  Pijak Balcerek

  OdpowiedzUsuń
 9. Podobnie jak o historii...
  Zresztą ogólnie raczej mało wiesz odnośnie dziejów najnowszych Polski.
  PS A teraz jak rozumiem - kolejne skakanie z tematu na temat...

  Pijak Balcerek

  OdpowiedzUsuń
 10. @Pijak Balcerek
  Chyle czola przed Twoja znajomoscia wszystkiego hehe

  podpisuje_sie

  OdpowiedzUsuń
 11. Wystarczy, abyś uznał czyjąś wiedzę. Wystarczy, abyś uznał, iż nie jesteś "alfą i omegą", wystarczy w końcu, abyś przeczytał choć parę mądrych książek. HEHE...
  Starczy ?


  Pijak Balcerek

  OdpowiedzUsuń
 12. Jak rozumiem "lex Cornelia" to było już za dużo dla "podpisuję się"... Wikipedia nie podpowiedziała ( kolejny "bronek od Wikipedii" ).
  Kończę więc z tobą.

  Pijak Balcerek

  OdpowiedzUsuń
 13. Na koniec - dla czytających bloga Mr Hansa...
  Podjąłem się tematu "podpisuję się" w tym wątku - bowiem moim zdaniem dyskusja w poprzednim wpisie Hansa zabrnęła jak dla mnie zdecydowanie za daleko - jakiś pan "x" żądał dowodów na winę Kiszczaka czy Jaruzela za ofiary PRLu...
  Litości historio... Czy pies żąda dowodów na to, iż potrzebuje kości ? Ale - jak wiadomo powszechnie - prawo nawet oczywistość może przekształcić w wątpliwość.
  Pytanie pozostaje zawsze to samo - kto prawo pisze i dla jakich celów...

  Pijak Balcerek

  OdpowiedzUsuń
 14. @piort34
  PO CO ten Obama przyjezdza
  Zaciągnąć rekruta, zagazować Polaków, poklepać po ramieniu niepoklepanych i najważniejsze - nastawić Rukich przeciw Chińczykom;-)

  @Anonimowy Arthas
  Czy w Polsce realna jest rewolucja-ludzie wyjdą na ulice

  W Polsce ludzie przestali wychodzic na ulicę, bo wiedzą, że wtedy władza może strzelać.-)

  OdpowiedzUsuń
 15. @HansKlos

  No i jeszcze jesienia rusza w Izraelu Grupa Zadaniowa ds. Restytucji Majątku z Okresu Holokaustu (HEART).

  http://tiny.pl/hfr4j

  A ze Tusku obiecal ze odda to mu chyba "delikatnie" przypomna te obietnice.Ile to tam byo-60 miliardow USD?Taaak-po jesiennych wyborach ciekawe rzeczy bedzie mial Tusku do powiedzenia Polakom-chyba co niektorzy zawalu dostana.

  OdpowiedzUsuń
 16. @piort34
  po jesiennych wyborach ciekawe rzeczy bedzie mial Tusku do powiedzenia Polakom-chyba co niektorzy zawalu dostana

  Może akurat tych szlag powinien trafić?!

  OdpowiedzUsuń
 17. marcin wiesmak

  A ze Tusku obiecal ze odda to mu chyba "delikatnie" przypomna te obietnice.Ile to tam byo-60 miliardow USD?Taaak-po jesiennych wyborach ciekawe rzeczy bedzie mial Tusku do powiedzenia Polakom-chyba co niektorzy zawalu dostana.


  Dadza w TVN24 Pitere i wytlumaczy Polaczkom ze to nie 60 mld a 5 i nie Zydam a UE  W Polsce ludzie przestali wychodzic na ulicę, bo wiedzą, że wtedy władza może strzelać.-)

  Nie mniej z kim nie pogadac a w ulicy krew sie gotuje ;)

  OdpowiedzUsuń
 18. http://www.youtube.com/watch?v=1_d9mOcGYKU
  ;-)

  OdpowiedzUsuń
 19. A tu male co nieco na temat prywatyzacji polskie sluzby zdrowia.

  http://tiny.pl/hf9gh

  OdpowiedzUsuń
 20. @piort34
  a tutaj kolejny mały powód wizyty murzyńskiego wodza białych terrorystów w Prywiślańskim Kraju;-)

  OdpowiedzUsuń
 21. Ano wlasnie Hans WSZYSTKO zaczyna sie jakos zazebiac.Strach sie bac.

  OdpowiedzUsuń
 22. Cóż, Hansie...
  Jesteś "kimś" w blogosferze PRL-bis. Ja Ciebie odnalazłem - ale nie będę udowadniał "oczywistości" ( vide "podpisuję się" czy związkowiec- energetyk "gość codzienny"...
  Zastanów się "Hansie" - czy parę więcej uncji... Czy kraj zwany Polską...
  Ps Ty już wiesz, kim zacz Ja... Dla mnie pies to pies- niezależnie od tego, ile "pies" ma kasy ( kwestia sprawnej prokuratury ). Zabawisz się "szpiegu" w demokrację rzeczywistą ?

  P.B.

  OdpowiedzUsuń

free counters Silver charts on InfoMine.com Silver charts on InfoMine.com Ogólnopolska Akcja Bojkotu Mediów III RP