czwartek, 8 maja 2014

Władza, co sama się nagradza

Oświadczenia Jacka Smagowicza:

Przed czerwcowymi tryumfalnymi rządowymi jublami, w kraju urzędowych kompromitacji i kłamstw, w upadlającym cieniu pomników armii czerwonej, w czasach haniebnego hołubienia sowieckich bandziorów W. Jaruzelskiego, Cz. Kiszczaka oraz przywracania agentury WSI – z rączek ich opiekuna B. Komorowskiego - oświadczam, że nie mogę przyjąć należnego mi ustawowo odznaczenia państwowego „KRZYŻA WOLNOŚCI I SOLIDARNOŚCI”, o co po raz drugi wystąpił krakowski IPN.
Jestem to winien śp. Prezydentowi Lechowi Kaczyńskiemu, ofiarom zamachu nad Smoleńskiem i wszystkim wolnym od kłamstwa Polakom. Jednocześnie krakowskiemu oddziałowi Instytutu Pamięci Narodowej serdecznie dziękuję za pamięć i uznanie.

Były wicewojewoda warmińsko-mazurski i opozycjonista z lat PRL Bogusław Owoc odmówił przyjęcia Krzyża Kawalerskiego Orderu Odrodzenia Polski.
 
Przyznanie mi tego odznaczenia to olbrzymi zaszczyt, ale nie mogę go odebrać, dopóki nie żyjemy w demokratycznym kraju[..]Jutro spotkam się z wojewodą i przekażę mu dokumenty, które świadczą o tym, że sądownictwo w naszym kraju to zorganizowana grupa przestępcza. Jako więzień polityczny z lat 1985-1986 mogę zdecydowanie stwierdzić, że obecne bezprawie jest równie duże jak w tamtych czasach, a nawet większe. Tylko opcja zerowa pozwoli na naprawę wymiaru sprawiedliwości


4 komentarze:

 1. Uważam, że konieczne jest by, tacy ludzie mówili głośno, publicznie, takie rzeczy. Bez tego miliony mogą sobie na You Tube oglądać setki filmików zwykłych ludzi utrzymane w tym tonie i nic z tego nie wyniknie...
  Swoją drogą, ciekawi mnie sprawa pana Zbigniewa Stonogi - jak się dalej potoczy
  https://www.youtube.com/user/ThePorfirog

  OdpowiedzUsuń
 2. Działania chłopaków ze WSI też są szybkie. Filmy zostały usunięte. Kopiujmy więc je, bo tak szybko odchodzą.-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gorzki OWOC.

  Jaki syf wyrasta z kompromisu zada z batem, dziwki ze złodziejem i agenta z konfidentem, widać jak w soczewce.
  Olin
  Oskar
  Znak ps. śliniak
  ...
  Sądownictwo w naszym kraju to zorganizowana grupa przestępcza
  a rozgrzany sędzia Milewski klepnie każdy wyrok.
  Tylko dureń tego nie widzi.
  Śmierć frajerom.
  cheers

  OdpowiedzUsuń
 4. "Każdy kto uwierzy, że jest ofiarą spisku zaczyna się zachowywać jak ofiara", dlatego też i nic z "głośniego mówienia" nie wyniknie, i wyniknąć nie może.
  Zwłaszcza, że jakieś 99% spisków o którym można poczytać w Internecie to tylko wytwory chorej wyobraźni ludzi upośledzonych umysłowo - więc wspomniani ludzie będą się zachowywać jak ofiary z obawy przed czymś czego nie ma.

  Powszechna wiara w spiski towarzyszy społeczeństwom upadającym - społeczeństwo takie które uwierzy w spiski przestaje być bowiem społeczeństwem budowniczych, odkrywców i zdobywców, a staje się społeczeństwem ofiar losu.

  OdpowiedzUsuń

free counters Silver charts on InfoMine.com Silver charts on InfoMine.com Ogólnopolska Akcja Bojkotu Mediów III RP