niedziela, 13 lipca 2014

Neo-Banderowcy, czyli 11 lipca.

Tak jakoś dziwnie bywa, że co rusz ktoś chce zapomnienia, zrzucenia swoich zbrodni na innych i nie przyznawania się do chwil, kiedy zezwierzęcenie ogarniało ogromną część nacji. No bo czy Japończycy przyznali się do zbrodni w Korei, Chinach i wielu krajach Azji Południowo-Wschodniej, popełnionych w czasie II wojny światowej? Czy wypłacili odszkodowania ocalałym ofiarom tej rzezi, jaką im zafundowali? Czy w japońskich podręcznikach szkolnych są wzmianki o masakrze w Nankinie czy Jednostce 731 ?! Czy w Niemczech jest organizowany marsz potomków zbrodniarzy z okresu II wojny światowej? Za to są centra "wypędzonych" i tylko nikt nie pyta, co oni tam, w dalekiej Polsce robili. W delegację przyjechali, czy co? Wermacht organizował wycieczki, czy co? W tą retorykę doskonale wpisuje się i ukraińska amnezja.

71 lat temu, 11 lipca 1943 roku, nastąpiło apogeum rzezi wołyńskiej, w której ukraińskie oddziały UPA przy wsparciu miejscowej ludności, zaatakowały 99 Polskich miejscowości na Wołyniu, wycinając wszystkich Polaków w pień, kobiety, mężczyzn, dzieci. Ludzie ci, z racji tego, że przyznawali się do polskości byli mordowani w bestialski sposób, ginęli od od kul, siekier, wideł, kos, pił, noży, młotków i innych narzędzi zbrodni. W całym lipcu zginęło około 10-11 tysięcy Polaków, a podczas całej rzezi około 60-70 tysięcy. Bratając się z narodem ukraińskim i mieszając się w obecny konflikt na Ukrainie, tubylcze władze polskie stają po jednej stronie z potomkami zbrodniarzy i niszczą pamięć i szacunek dla ofiar tych zbrodni.

Rosjanie po cichu przyznali się do zbrodni katyńskich, zwalając wszystko na reżim stalinowski. Niemcy również przyznali się do zbrodni, i aby nie było im tak ciężko powołali do życia mityczne i zbrodnicze plemię nazistów.-) Z Niemcami i z Rosjanami, lepiej lub gorzej, ale już dość dawno się pojednaliśmy i przeprosiliśmy. Natomiast ukraińscy "bracia nadal chełpią się dokonaniami Bandery. To tak, jakby nagle w Berlinie ulicom zaczęto nadawać imię Adolfa Hitlera, a Twerską przemianowali by na ulicę Stalina i w zamian za zasługi w mordowaniu Polaków uznano za bohatera narodowego.

10 komentarzy:

 1. " Z Niemcami i z Rosjanami, lepiej lub gorzej, ale już dość dawno się pojednaliśmy i przeprosiliśmy."

  Nie.Chyba nie myslisz ze te pare eurasow od szkopow(bo Ruscy to w ogole nic nie dali)zalatwia sprawe?A Ukraincy to ta sama para kaloszy.


  Piotr34

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wybij sobie z głowy jakieś odszkodowania. To jest temat dla durniów, którzy nie rozumieją, że zawsze płaci pokonany zwycięzcy bez względu na obowiązujące prawa, stopień winy itp. Polacy wojnę przegrali, więc guzik dostaną. Chiny nie pokonały Japonii, więc też guzik dostaną. Poza tym jeśli chcesz rozliczać co do centa skutki II Wojny, to wiedz, że

   1. straty tej wojny są nie do spłacenia. Ja np. śmierć całej rodziny oceniam na plus nieskończoność.
   2. wchodzisz w grzązki moralnie temat "zemsty do piątego pokolenia"
   3. z niby jakiej racji ograniczać się do II Wojny - a w ten sposób nikt z nikim nie będzie mieć pokoju, bo zawsze będzie jakaś zawiniona kasa. Niech teraz komisja 1000 francuskich i niemieckich urzędników rozlicza Hitlera za Napoleona. Już jakieś kraiki karaibskie zaczynają mówić o odszkodowaniach za niewolnictwo. Kto tu komu za czyje krzywdy płaci pytam.

   Temat roszczeń, to bezmyślne papugowanie działalności środowisk żydowkich. Żydzi mają możliwości nacisku i egzekucji, więc mają odszkodowania. Nikomu poza Żydami RFN tak chojnie nie sypnął z powodów czysto moralnych. Np. za przeżycie oblężenia Leningardu można dostać odszkodowanie pod warunkiem, że jest się Żydem. SNCF groziło wykluczenie z przetargu w USA jeśli nie zapłacą za wożenie Żydów na zlecenie III Rzeszy. Masz pomysł jak odstrzelać oferentów w przetargach w USA? Żydom będa płacić nawet Polacy.

   Poza tym umknęło Ci totalnie sedno końcówki wpisu. Rządzące Ukrainą elity bezpośrednio nawiązują do dokonań Bandery, SS Galizien itp. Niemcy nas kolonizują gospodarczo, kontrolują media, a nawet bezośrednio Ryżego. Ale w dziedzinie odowoływania się do spuścizny są czyści. Na mnie to nie robi wrażenia, bo to można odwrócić o 180 stopni w 2 lata, ale fakt jest faktem.

   Natomiast to co się wyprawia w związku z Ukrainą, to jest totalne zbydlęcenie. Nasi majdanowi politycy ramię w ramię z banderowcami wykrzykiwali Sława Ukrainie, herojam sława - ostatnie słowa, które słyszeli Polacy na Wołyniu przed śmiercią. To jakby krzyczeć Sieg Heil. DYSKWALIFIKACJA, której nie umniejsza fakt, że to jest trochę inny banderyzm, bo sterowany przez CIA i żydowskich oligarchów na Ukrainie. Może nawet uwydatnia, bo potęga sponsora powinna niepokoić. Symbolika tego ruchu jest po prostu wredna i świadczy o ORGANICZNEJ NIEREFORMOLWANOŚCI. To są wściekłe psy do wykonania brudnej roboty. Jak ISIS na Bliskim Wschodzie. Jedyna terapia dla takich bydlaków to 10 mg ołowiu podawanego domózgowo.

   Ukraińscy rosyjskojęzyczni buntują się jawnie, a "czyści" Ukraińcy pogonią to ścierwo za jakiś czas, bo dzięki niemu będa jeść gruz na zimę, liczyć zobowiązania wobec MFW, zdychać na plantachach Monsanto i kontynuować karierę personelu niśzego szczebla w burdelach Zachodu i Bliskiego Wschodu.

   Usuń
  2. "Wybij sobie z głowy jakieś odszkodowania. To jest temat dla durniów, którzy nie rozumieją, że zawsze płaci pokonany zwycięzcy bez względu na obowiązujące prawa, stopień winy itp. Polacy wojnę przegrali, więc guzik dostaną. Chiny nie pokonały Japonii, więc też guzik dostaną."

   Mao 200 lat po Rewolucji francuskiej twierdzil ze jeszcze za wczesnie na ostateczna ocene tego wydarzenia wiec sadze ze kto wygral a kto przegral to sie jeszcze okaze.Nawet sie zgodze ze obencie nie wyglada to dobrze dla nas ale to nie znaczy ze mamy siedziec z zalozonymi rekoma.Tacy Niemcy za dekade czy dwie beda miec problemy z muslimami a wtedy...sie zobaczy.

   "1. straty tej wojny są nie do spłacenia. Ja np. śmierć całej rodziny oceniam na plus nieskończoność."

   To tak jak ja wiec do rozliczenia to jeszcze sporo brakuje.

   " wchodzisz w grzązki moralnie temat "zemsty do piątego pokolenia"
   "z niby jakiej racji ograniczać się do II Wojny - a w ten sposób nikt z nikim nie będzie mieć pokoju, bo zawsze będzie jakaś zawiniona kasa."

   I co z tego?Jesli sie da to trzeba bedzie i golic i za atak na Glogow w 13 wieku-im wiecej tym lepiej.To nasz wrog i jesli da sie ich puscic w skarpetkach to wlasnie do tego trzeba dazyc.

   "Temat roszczeń, to bezmyślne papugowanie działalności środowisk żydowkich. Żydzi mają możliwości nacisku i egzekucji, więc mają odszkodowania."
   Wiec trzeba sobie w koncu te mozliwosci stworzyc.Ze latwo nie przyjdzie to sie zgodze.
   Zreszta mi nie chodzi tylko o kase ale i inne rzeczy o ktorych niekoniecznie chce tu pisac.(jeszcze by sie to BND nie spodobalo;)

   "Poza tym umknęło Ci totalnie sedno końcówki wpisu."

   Nic mi nie umknelo-co najwyzej stosuje pewne skroty myslowe-wybacz ale to moja pewnie z setna dyskusja na ten temat wiec sam rozumiesz ale podsumowujac to WSZYSTKO nasi wrogowie.

   Piotr34

   Usuń
 2. najdziwniejsze w tej historii są dwa - zupełnie niedocenione -akcenty, dominanty obecnej sytuacji:

  1. W mysl prawa międzynarodowego odpowiedzialność za ludobójstwo na Wołyniu ponoszą Niemcy, bowiem ich władza okupacyjna sprawowała wówczas władzę na tym terytorium. Niezależnie od sprawstwa bezpośredniego, które należy się bojówkom szowinistół Bandery, sprawstwo kierownicze, a ze źródeł tajnych także - podżeganie, co najmniej przez zaniechanie działań, leży po stronie niemieckiej.
  2. Przyjaźń polsko-ukraińską pod flagą Bandery na Majdanie promowali tacy luminarze, jak "Laska za darmo" Zdradek oraz jedyny prawdziwy patriota "Bliźniak" Kaczyński.

  O ile to pierwsze jest stanem obiektywnych zaszłości, o których zarówno Niemcy, jak i Ukraina dziś chcą jak najszybciej zapomnieć, o tyle na drugie mamy wpływ pośredni, przez swój sprzeciw wobec zbojkotowania "naszych elit".

  Ja osobiście wyrzygam się na obydwu wspomnianych wyżej, przy pierwszej nadarzającej się sposobności.
  cheers

  OdpowiedzUsuń
 3. Ponizej link do blogu na slonie24 gdzie niejaki "Witek" popelnil kilka ciekawych wpisow na ten temat sugerujacych to wszystko byla sowiecka podpucha(na zasadzie sklocania obecnych i przyszlych poddanych).Ciekawe wpisy.

  http://tinyurl.com/qd7oufn

  Piotr34

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 3 minuty wystarczy by się zorientować, że ten Witek to cyngiel propagandy, bynajmniej nie ukraińskiej, ale zainstalowanej między innymi w Kijowie.

   Fakt 1: co on wypisywał o Poroszence, a co o Poroszence można się dowiedzieć wychodząc poza witkowe bajoro.

   Fakt 2: Jak te teorie mają się do wypowiedzi neobanderowców, które powinny być z nimi spójne. Nijak.

   Pod bieżące wydarzenia kroja takie "witki" interpretacje Wołynia. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że pan witek jako zadeklarowana strona konfliktu ekscytuje się "wyzwalaniem" wschodniej Ukrainy, a właśnie tam mamy spore szanse zobaczyć nowe wydanie Wołynia. Czyli nie dość, że witek pisze dla osobników dość mało rozgarniętych, to moralnie pogubionych jak ci banderowcy.

   Usuń
  2. Byc moze-mnie to ani ziebi ani grzeje bo i tak z zalozenia nikomu nie wierze.Ale akurat ruskich prowokacji w tej sprawie bym nie wykluczal-w koncu skorzystali na tym bardziej niz Ukraincy ktorym ta sprawa chyba zaczyna wylazic bokiem mimo wszystko.

   Piotr34

   Usuń
 4. Ukraincami to tu sie od poczatku nikt nie przejmowal.

  OdpowiedzUsuń
 5. @Hans
  Za...bista sztuczka i szczyt hipokryzji. Zaliczyć Japonię do tych co się "nie przyznali", a Rosjan (i Niemców) do tych co się przyznali. Mistrzostwo kłamstwa normalnie.
  Bo Japonia i Niemcy jakieś tam odszkodowania odszkodowania powypłacały - a tylko Rosja nie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Hans !!!!!!!!!!
  Napiszę to pierwszy i ostatni raz.
  Znasz zezowatego, powstrzymaj go bo już kompletnie oszalał na stymulantach które bez wątpienia łyka od lat.
  To jego szaleństwo jest już groźne, toleruje u siebie wpisy które sugerują udział Polski w zestrzeleniu MH 17.

  cyt.: "Sol Sol zezorro • 6 godzin temu
  (...)
  Odnoszę wrażenie, że media w Polsce wysuwają się na czołówkę zaangażowania. Taka nadyktywność może wynikać z bezpośredniego zaangażowania w zbrodnię."

  Dość tego szaleństwa, dość pychy i rozdętego ego osoby która zatraciła się w swoich fanatycznych urojeniach.
  Fanatyzm zezowatego wyklucza jakąkolwiek obiektywność w dochodzeniu do prawdy.

  Wszystko co mu nie pasi dla niego nie istnieje.

  Istnieją jednak jego "odsłuchy" filmiku smoleńskiego na którym dosłuchał się niestworzonych rzeczy a potem pogrążył się w szaleństwie maskirowki, (koncepcją najbardziej absurdalną i najmniej prawdopodobną), koncepcją stojącą w jaskrawej sprzeczności z jego wcześniejszymi odsłuchami.

  Przynajmniej część ofiar Smoleńska była przebadana na zgodność genetyczną, ofiary te zostały jednoznacznie zidentyfikowane, jak to się ma do maskirowki ?

  Kto może zachowywać się tak jak zezowaty, w sposób bezczelny i agresywny wobec wdowy po szefie IPN ?

  Liczę Hans, że szpiegujesz dla Polski a nie dla łubianki jak twój protoplasta.

  Dość tego szaleństwa !

  OdpowiedzUsuń

free counters Silver charts on InfoMine.com Silver charts on InfoMine.com Ogólnopolska Akcja Bojkotu Mediów III RP