czwartek, 28 czerwca 2018

Państwo teoretyczne, czyli Polin w praktyce

Jeśli do tej pory ktoś miał wątpliwości, czy Polska to państwo teoretyczne, to teraz ma na to dowód. Oto rząd narodowy (wprawdzie nie wiadomo jakiego narodu,-) dowiódł był, że ustawę o IPN przyjmuje się w Knesecie, ustawy o ustroju sądów powszechnych w Rzeczpospolitej przyjmowane są w Brukseli, a ustawa reprywatyzacyjna pochodzi wprost z Waszyngtonu.

To może już lepiej było jeździć po te wskazówki do Moskwy. Przynajmniej nas nie wołali, jak chłopców na posyłki, aby pilnować upraw maku, tfu pokoju  w Afganistanie czy sprzątać bałagan w jakimś baraku, tfu Iraku.

4 komentarze:

 1. alez wiadomo ze to rzad izraelitow, coz trzeba budowac sciany i skrecac sznur ...

  OdpowiedzUsuń
 2. Nawet nie czytam, nie oglądam merdiów, a info ze ścieku dochodzi. IV rozbiór w fazie końcowej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. IV rozbiór w fazie końcowej
   Ja tylko przypomnę, że czwartych rozbiorów Polski było już z pięć. Przypomnę, że poprzedni czwarty rozbiór Polski miał miejsce o ile dobrze pamiętam w chwili podpisania umowy CETA

   PS: Skoro obecny (szósty) czwarty robiór Polski jest już w fazie końcowej, to jak LU oceniasz - kiedy nastąpi początkowa faza siódmego czwartego robioru.

   Usuń

 3. Really impressive post. I read it whole and going to share it with my social circules. I enjoyed your article and planning to rewrite it on my own blog.
  Packers And Movers in Bangalore Local

  OdpowiedzUsuń

free counters Silver charts on InfoMine.com Silver charts on InfoMine.com Ogólnopolska Akcja Bojkotu Mediów III RP