środa, 20 czerwca 2018

Polska - Senegal 0:3

Stirlitz przestał śpiewać czastuszki i przeniósł wzrok z telewizora na mnie. Chyba przestał po raz kolejny oglądać mecz Rosja-Egipt, po czym dodał z powątpiewaniem - Chyba 1:2 ?
- 0:3 - potwierdził Sołtys znad gazety. Hansowi chodzi o stosunek kwoty wolnej od podatku. Murzyni mają zwolnione od podatku ponad 10 tysięcy złotych.
- No, jest problem - pomyślałem. Spodobało mi się to i pomyślałem raz jeszcze, po czym dodałem. - Z Kolumbią będzie jeszcze gorzej, bo tam ponad 40 tysięcy złotych jest wolne od podatku.
Nasze rozważania przerwał hałas dochodzący z podwórka, gdzie wnuczka Sołtysa rzucała psom kości. - Losowanie - pomyślał Stirlitz, - Wynik - pomyślałem ja widząc jak Szarik wygrywa jedną kość.

2 komentarze:

 1. Ostatnio jesteśmy dobrzy w strzelaniu sobie goli…

  https://youtu.be/yl2_N0WqhXY?t=1359

  „Czy obrona własnego interesu jest antysemityzmem?…

  Dostaliśmy w gębę za to że powiedzieliśmy – a dlaczego mamy płacić za coś, co się nikomu nie należy. Natychmiast dostaliśmy w gębę, spuściliśmy głowę i zaczęliśmy przepraszać.

  Ja nie chcę takiego rządu. Mogę żyć biednie, mogę nie kupować drogich samochodów, mogę nie być świadkiem cudu gospodarczego, ale chcę mieć rząd który darzę szacunkiem i który mnie darzy szacunkiem jako obywatela. Nie chcę mieć gówniarzy z kompleksami, którzy dostając w gębę, miętoszą czapkę i przepraszają.

  Bez przyczyny zostaliśmy zaatakowani i zmieszani z błotem, w sposób bandycki. Nas się traktuje jak chłopów pańszczyźnianych współczesnego świata.”

  OdpowiedzUsuń
 2. WoW! I Nice Article it's useful. India is the country’ which famous for different kind of tour each the cities in India have historically back ground. But Delhi/Agra/ Jaipur is the most popular destination of North India. Golden Triangle Tour 3 Days is good for people those are interested to visit these 3 city in short time.
  People can enjoy to visit all these site of India.
  Visit - Humayun tomb at Delhi.
  Taj Mahal tour at Agra.
  Amber Fort at Jaipur.
  Golden Triangle Tour 4 Days
  Rajasthan Tours Packages India
  Golden Triangle Tour 5 Days
  6 Days Golden Triangle Tour

  Thanks and best regards
  Manoj Sharma
  www.indiatripdesigner.com
  +91-9837332533

  OdpowiedzUsuń

free counters Silver charts on InfoMine.com Silver charts on InfoMine.com Ogólnopolska Akcja Bojkotu Mediów III RP