czwartek, 4 października 2018

Szczepienia, czyli demokracja w praktyce, albo o tym, jak minister rozmija się z prawdą

Minister powiedział był, że demokracja, demokracją, a decydować o szczepieniach to będzie on i kilku cwaniaków, których on zna. Nie ważne co chcą rodzice - dzieci są własnością władzy i ta będzie z nimi robić co sobie chce. Nie ważne, że rodzice zamiast kochać ministra, to kochają własne dzieci. On będzie nas kochał i szczepił tak długo, aż i my jego i szczepienia pokochamy. A najważniejsze jest to, że są emigranci, którzy mogą nas zarazić, a szczególnie dzieci.

Tutaj chciałbym Polakom przypomnieć, że minister, to tylko sługa i można go zwolnić, pogonić, a czasami nawet powiesić. Minister i rząd ma Wam, rodzicom służyć, a nie coś tam kazać. Obywatele w Polsce i ich dzieci nie są niewolnikami i własnością państwa, aby to minister czy rząd decydował o ich zdrowiu czy życiu, tym bardziej, że za nic on nie odpowiada, a wszystko spada na barki rodziców.

Imć ministrze, proszę pojechać do takich krajów jak Austria, Cypr, Dania, Estonia, Finlandia, Niemcy, Islandia, Irlandia, Liechtenstein, Litwa, Luxemburg, Malta, Holandia, Norwegia, Portugalia, Rumunia, Hiszpania, Szwecja czy Wielka Brytania. W tych krajach jest brak szczepień przymusowych, te kraje nie zmuszają nikogo do niczego, a jedynie rekomendują i refundują szczepienia. I w części z tych krajów przebywa cała masa emigrantów i epidemii tam nie ma, a nieszczepione dzieci tam nie umierają masowo. Specjalnie byłem w tym celu nad Odrą i patrzyłem na Niemcy i potwierdzam, że nieszczepione dzieci tam nie umierają, ba nawet (zusammen to kupen) umiera ich tam mniej niż w Polsce. Co minister zrobił, aby dogonić w jakości służy zdrowia te kraje? No proszę, nawet na Białorusi jest dla dzieci lepsza służba zdrowia niż w Polsce.

Umieralność dzieci do 1 roku życia, dane za 2017 rok:
Polska - 4
Czechy - 2.6
Niemcy - 3.11
Białoruś - 2.8
Szwecja - 2.3
Wielka Brytania - 3.7

Proszę się przyjrzeć jeszcze jednej tabeli i co Waść minister z tym zrobił?


Trzeba przy tym uczciwie przyznać, że w tych krajach, w których nie ma obowiązkowych szczepień jest pewien problem. Regułą jest, że minister zdrowia i jego podwładni muszą raportować kwoty, które otrzymują od koncernów farmaceutycznych. Proszę się więc ministrze zdrowia i drodzy lekarze, szczególnie ci pracujący w sanepidach, nie krępować i pokazać wasze kieszenie i to co wam do nich wkładają firmy farmaceutyczne, w tym i te, które dostarczają szczepionek.

Mam przekonanie graniczące z pewnością, że o żadne dobro dzieci, ani o demokracje wam nie chodzi, tylko o własne kieszenie, drodzy zwolennicy przymusu zatrudnieni w ministerstwach i sanepidach.


2 komentarze:

 1. Polacy są użytecznymi idiotami, w ogóle, nie w szczególe. Zawsze wychodzą przed szereg uważając takie postępowanie jako szlachetne i niezbędne, także dla reszty populacji. Niezależnie czy dotyczy to posiadania najnowszego samochodu, komórki, obowiązku, dobrowolnej daniny, czy egzekwowania prawa. Trudno żyje się w takim społeczeństwie. Przypomina mi to nieco kacapów o nabytych manierach dworskich.

  OdpowiedzUsuń
 2. Artykuł to klsyczne oszustwo znane jako "cherry picking".
  A tu rzeczywiskość:
  link
  [warto zwrócić uwagę na awans Polski z przedostatniego miejsca, na którym była w czasach PRLu, w którym wg głoszonej tu przez HansaKlosa propagandy w usługach publicznych było niby tak świetnie na tle tego co mamy dzisiaj]
  Kolejna próba sprawienia by czytelnicy uwierzyli, że są ofiarami spisku i by zadziałała zasada każdy kto uwierzy, że jest ofiarą spisku zaczyna się zachowywać jak ofiara. By Polacy stali się nieudacznikami i ofiarami losu ciągnącym Polskę na dno i doprowadzili to jej zniszczenia.

  OdpowiedzUsuń

free counters Silver charts on InfoMine.com Silver charts on InfoMine.com Ogólnopolska Akcja Bojkotu Mediów III RP