wtorek, 14 maja 2019

Dlaczego Zachód nie może strawić Rosji, czyli cytat dnia

Jest coś głęboko patologicznego w psychice Zachodu. Nie potrafi on zaakceptować nic innego jak pełne i bezwarunkowe poddaństwo. Musi kontrolować, być odpowiedzialnym za wszystko to co się dzieje na szczycie; potrzebuje się czuć wyjątkowym. Nawet gdy morduje i rujnuje całą Planetę, to podkreśla swoje poczucie wyższości w stosunku do reszty świata. Ta wiara w wyjątkowość jest prawdziwą religią Zachodu, o wiele bardziej niż chrześcijaństwo które już od dekad nie odgrywało żadnej ważnej tutaj roli. Amerykańska wyjątkowość jest fanatyczna, fundamentalistyczna i nie do zakwestionowania, jej narracja jest jedyną dopuszczalną na świecie.  Jak we wszystkich religiach im bardziej absurdalna jest pseudo-rzeczywistość, tym bardziej brutalne i ekstremalne są metody używane do jej podtrzymywania. Dzisiaj setki tysięcy ‘akademików’, nauczycieli, dziennikarzy, psychologów i innych wysokopłatnych profesjonalistów, we wszystkich zakątkach świata, są zatrudnione przez Imperium dla tylko dwóch celów – gloryfikacji Imperium oraz dyskredytacji wszystkiego stojącego mu na drodze, odważającego się rzucić mu wyzwanie. Rosja jest najbardziej znienawidzonym adwersarzem Zachodu, podczas gdy Chiny bliski sojusznik Rosji, jest drugim takim.Andre Vltchka

11 komentarzy:

 1. Wiara w wyjatkowosc Zachodu nie jest bezpodstawna jesli zwazymy, ze caly pozostaly swiat malpuje jego osiagniecia na polu techniki, sztuki czy obyczajow. Ale konflikt pomiedzy Rosja i USA nie ogranicza sie tylko do prostej zazdrosci. W perspektywie jest realna wladza nad swiatem do ktorej to aspiruja USA, Rosja i Chiny.

  OdpowiedzUsuń
 2. https://www.youtube.com/watch?v=UPCHVbg6BK8
  I cóż tu więcej dodać

  OdpowiedzUsuń
 3. Biorąc pod uwagę poczucie wyższości nad ruskimi to Polacy pełną gębą należą do Zachodu. Zawsze wyśmiewane i pogardzane "Kacapy" i ich "Radio Erevań"

  OdpowiedzUsuń
 4. Radio Erewań, to nie rosyjskie tylko Ormiańskie. I dlatego, bo Armenia była jedyna w demoludach, w której nie było rozgłośni radiowej:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, Radio Erevań było sowieckie. Ormianie nie mieli wtedy niepodległości, a wszystko kontrolowali ruscy sovieci.

   Usuń
 5. Tak po przemyśleniu - faktycznie wyższość Zachodu na ruskimi jest oczywista. Te mordy na cywilach, ta swołocz gwałcąca wszystko co się rusza, te mordy na naszych jeńcach czy ukraińskich chłopach (6 - 10 milionów), te mordy na Polakach w 1938 za to, że byli Polakami. Za caratu może można było dyskutować. Po rewolucji wyższość Zachodu jest oczywista.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Wojny_wandejskie

   Usuń
  2. No super. Właśnie wojny wandejskie to jest ta zgniła lewackość, ta ohyda, którą przejęli ruscy.

   Usuń
  3. Wandea była zorganizowana przez Londyn ośle

   Usuń
 6. https://www.google.com/amp/s/opinie.wp.pl/rzez-powstania-w-wandei-pierwsze-ideologiczne-ludobojstwo-w-dziejach-nowozytnych-6126038194157697a%3famp=1

  OdpowiedzUsuń

free counters Silver charts on InfoMine.com Silver charts on InfoMine.com Ogólnopolska Akcja Bojkotu Mediów III RP