piątek, 30 stycznia 2009

Czarny furher

Nie dostałem pieniędzy z Centrali.
Albo nie dosłali, bo nie mieli, albo łączność została zerwana. Sam teraz zabieram się za produkcje waluty. Brunner twierdzi, że ze spokojem mogę fałszować euro, no bo skoro same Niemcy fałszują swoją walutę, to jakiś znak czasu. Odradza mi natomiast dolary.
Z dolarami ostatnio to jakaś dziwna sprawa. Zresztą dzieją się tam bardzo dziwne sprawy. Na Furera w Ameryce wybrano Mulata - prawdziwy Aryjczyk!-) - i to podobno tylko dlatego, że wpadł on na genialny sposób oszustwa. Otóż jego rząd wystawia akredytywy bez żadnego pokrycia w postaci obligacji, które kupuje zorganizowana przestepcza grupa bankierów o nazwie FED, a potem ów FED obligacje odsprzedaje z zyskiem jakimś tam skośnookim faszystom.
Ostatnio jednak żółci się obrazili. Widać, ta wódka z ryżu tak na nich działa i już obligacji amerykańskich kupować nie chcą, bo jak plotka głosi, nie mieszcza się już im te papiery w magazynach. No i tutaj pojawia się genialny plan, aby za obligacje płacił FED, oczywiście sfałszowanymi dolarami, które ów FED sam drukuje. Dolary nie sa prawdziwe, ale wszyscy wokół udają, że jednak są. Nawet gubernator-terminator, który zamienił przyszłość na władzę, przymyka oko na ten preceder. Jakoś nikomu nie przeszkadza znajdujący się w ichniej konstytucji zapis, że władza nie może "uznawać za ustawowe środki płatnicze jakichkolwiek środków poza złotą lub srebrną monetą". Iście radzieckie poszanowanie dla prawa;-)
No z profesjonalnym fałszerstwem na amerykańską skalę, to zapewne nie mam co konkurować. Stąd też pójdę za radą tej świni, Brunnera, która do niejednego koryta już się dopchała. W końcu Brunner jest Niemcem, i to porzadnym Niemcem i dobrze wie, co i jak fałszować należy. Wieczorami Brunner chadza do Steinbach, która profesjonalnie zajmuje się fałszerstwami, tyle, że historii.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

free counters Silver charts on InfoMine.com Silver charts on InfoMine.com Ogólnopolska Akcja Bojkotu Mediów III RP