środa, 25 lutego 2009

Dzikie pola

Się porobiło!

We Francji podczas kryzysu lat 30tych, tamtejszy minister, Vincent Auriol, przyjął był najkrótszy program uzdrowienia kraju. Pozamykał banki razem z bankierami;-). Czasy się jednak zmieniają i Goldman Sachs jest doradcą prywatyzacyjnym Polskiej Grupy Energetyczne - ma podpisaną umowę z ministrem skarbu. Goldman Sachs, to ten sam bank, który w ramach sojuszniczych zobowiązań zaatakował złotego i z którym Grad w Londynie się nie spotkał. Warszawa nie Londyn, tutaj już spotykać się można.

Śledząc przebieg polityki prowadzonej w Polsce od pewnego czasu, można z łatwością zauważyć, że faszyzujące rządy polskie wprowadziły system selekcji ludności. Wprawdzie pasiaków jeszcze nosić nie trzeba, ale system ten bezpowrotnie spycha część społeczeństwa na margines, nie dając żadnej możliwości normalnego życia. Już ponad 22 miliony Polaków żyje na skraju nędzy przysłowiowo ledwo wiążąc koniec z końcem. Doszło do tego, że raporty w tej sprawie publikuje faszystowska centrala UE. Widać, że owoce wzrostu gospodarczego, ogłaszanego szumnie w środkach masowego przekazu, nie przeznaczone są na stoły zwykłych obywateli.

Westchnąłem i wspomniałem dawne czasy. Jak to było, że kiedyś radziliśmy sobie bez j*banych korporacji, bankierów i faszystowskich rządów? Czyżby nadchodził najodpowiedniejszy moment, aby oni wszyscy pozdychali z głodu, czy ewentualnie trzeba będzie im w tym pomóc. Oprawioną na sztorc kosę na razie odstawiłem do kąta i naszła mnie myśl, że dzisiaj wszystkim rządzi dzicz, a czarna magia sprawia czarne cuda. Gdy rozum śpi rodzą się POtwory;-), a może nawet Polska XXI wiek.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

free counters Silver charts on InfoMine.com Silver charts on InfoMine.com Ogólnopolska Akcja Bojkotu Mediów III RP