środa, 5 sierpnia 2009

Strzelanie do wołków zbożowych

Stirlitz popatrzał na wykres, ale zamiast wołków zbożowych na północ polazła cena srebra. Chyba to nie dziwota, bowiem to niby przezwyciężenie recesji w USA odbyło się poprzez miliardowe transfery do banków, wzrost wydatków federalnych o prawie 6% oraz zwiększenie wydatków na zbrojenia o ponad 13%. Duch Chucka Norrisa dał dowód myślenia ekonomicznego i wyjawił, że w USA wpływy z podatków spadły o 1/3 i o tyle samo wzrosły transfery dla ludności. Mamy więc zamiast wzrostów i stabilizacji górę śmieci w postaci amerykańskiego długu spod której ledwie co widać amerykańską gospodarkę, a śmiecie mają to do siebie, że po pewnym czasie zaczynają strasznie śmierdzieć.

Gazety, a szczególnie nowe pachną farbą, ale ze śmieciami mają wiele wspólnego - rozpowszechniają śmieciowe informacje;-) Doskonałym tego przykładem jest pojawiająca się w Polsce dyskusja o dostępie do broni. Wniosek z dyskusji jest jeden - politycy chcą dać obywatelom broń do ręki, ale obywatele w ponad 70% wcale tego nie chcą;-). Zwolennicy posiadania broni przez obywateli są przedstawiani w mediach jako niewykształceni, paranoiczni wieśniacy ze skłonnościami do przemocy, czyli wg faszystowskich mediów i wg liberalnych programów politycznych powinni stać się obiektem przymusowej reedukacji. Tymczasem prawda zwykle jest banalna i można odnaleźć ją w kilku mądrościach ludowych. Dziwnie składa się tak, że im wyższy jest poziom tyranii w danym państwie, tym mniejsza jest tam dostępność do legalnej broni. Im większy jest poziom wolności, tym mniejsze są problemy z uzyskaniem i posiadaniem legalnie broni, im mniej policyjne jest państwo, tym większa staje się dostępność broni dla obywateli. Zwykle podaje się przykłady USA i ilość popełnianych tam za pomocą broni palnej zbrodni. Media nie podają jednakże tego, że zdecydowana część tych zbrodni popełniana jest w tych stanach, w których istnieją ograniczenia w dostępie do broni. Mamy więc tak, jak mówią górale, prawdę, tyż prawdę i g. prawdę;-). Władza obywateli się boi, a elementem zastraszania społeczeństwa jest patrzenie z przymrużeniem oka na zbrojenie się złodziei i bandytów oraz zmniejszanie szans na samoobronę obywateli. Im bardziej jakiś rząd ma wolność jednostki w d., tym trudniej o posiadanie legalnej broni. Miliony Szwajcarów, Finlandczyków czy Kanadyjczyków ma legalnie broń i jakoś ludzie się tam nie mordują, za to wzrasta liczba zabójstw z użyciem broni w Wielkiej Brytanii, w której istnieje tak restrykcyjne prawo, że do niedawna nawet policja bywała bezbronna wobec bandytów. Teraz to wszystko ma się zmienić za sprawą projektu uberfaszysty Ballsa, tj ministra od spraw szkół i rodzin. W ramach jego programu tysiące Brytyjczyków zostanie objętych ścisłym monitorowaniem, a w ich domach zainstalowane zostaną kamery śledzące ich każdy ich ruch. Ma to pomóc najbardziej patologicznym rodzinom w kraju na wyspach wyjśc ze swojej patologii, polegającej miedzy innymi na braku szacunku dla władzy. Po co tworzyć obozy koncentracyjne, skoro można zamienić całe osiedla w Konzentrationslager, a domowe zacisze w więzienne cele?

Niedawno oglądałem w telewizji ciekawą dyskusję, z której wynikało, że jeśli ktoś stanie się ofiarą napadu, rabunku, czy gwałtu to ma szybko wezwać policję, a ta zapobiegnie przestępstwu;-). Naciskani pytaniami, stróże prawa zalecają, aby w przypadku konfrontacji ze śmiertelnym zagrożeniem nie opierać się, ale po prostu dać atakującemu to, czego się domaga. Jak bandyta chce naszych pieniędzy, to proszę mu dać, jak chce zgwałcić nam żonę lub córkę - nie ma sprawy, jeśli zechce nasze życie, to też proszę je ofiarować bandytom. Wszakże pieniądze i owoce naszej pracy już ofiarowaliśmy bez zbędnych sprzeciwów banksterom. Teraz można w życie wdrożyć przesłanie centralnego banku Jamajki - Wszyscy musimy się wy(u)ciszyć. A władza niech dalej zamienia obywateli w niewolników.

5 komentarzy:

 1. Nie po to sie wymyśla seriale typu Big Brother i Jestes w Ukrytej Kamerze - Uśmiechnij Się, aby z tego nie zrobić użytku w zncznie mniej zabawnych okolicznościach, młodym to nie bedzie przeszkadzało, są fanami techniki video w każdej postaci, podgladanie i nagrywanie jest trendy. I o to chodzi. Zreszta podglądanie rodzin patologicznych typu Ozzy Osbourn Show jest normalna praktyką. Ciekawe jaki show zrobią z nagrań 20 tys. rodzin patologicznych, za zgodę na emisje ciekawych zboczeń i gwałtów w nowym cyklu Z Wizytą u Sixpacków - 1 tys. funtów na rodzinę,zabawa trwa.

  OdpowiedzUsuń
 2. A propos monitorowania rozwijane są techniki monitoringu temperatury ciała wybranych osób z tłumu. Ktoś podobno sprawdził, że osoba która chce zrobić coś złego, agresywna ma wyższa temperaturę niż osoba normalna. Stąd można monitorować dalej tą osobę na mieście. Jak chora to jest oczywiście cena wliczona w tą metodę. Mój znajomy odwołał wycieczkę do Hiszpanii bo się dowiedział, że monitorują temperature osób wysiadających z samolotu. Tych z podwyższoną plus pasażerów 3 rzędy w przód i tył do izolatki na tydzień. Nie wiem czy loty z Polski też, ale on nie ryzykował.

  Rekomendacje dla podróżników

  Jednym ze środków podjętych było ustanowienie zaleceń opracowanych przez Ministerstwo Zdrowia Rządu Meksyku w celu zapobieżenia epidemii:

  * Trzymaj się z dala od ludzi, którzy mają zakażenia dróg oddechowych.
  * Nie pozdrowić lub pocałować rękę.
  * Nie udostępniaj żywności, kubki lub srebra.
  * Wentylacji i umożliwić wejście słońca w domu, biura i wszystkich zamkniętych miejscach.
  * Zachowaj czystych pokładów kuchnia i łazienka klamki drzwi i balustrady, a także zabawki, telefony i artykułów wspólnego użytkowania.
  * Jeśli Przesyłasz zdjęcie nagłą wysoką gorączką, kaszlem lub obecnych, bóle głowy, bóle mięśni i stawów, należy niezwłocznie udać się do lekarza lub zdrowia jednostki.
  * Ciepłe i uniknięcia nagłych zmian temperatury.
  * Jedzenie owoców i warzyw bogatych w witaminy A i C (marchew, papaja, guawa, pomarańczowy, mandaryn, wapno, cytryny i ananasa).
  * Consume suplementy witaminy C i witaminy D
  * Często myć ręce wodą i mydłem.
  * W biur, call centers i kawiarenki internetowe, czyszczenie klawiatury i myszy z alkoholem do dezynfekcji i zapobiec ewentualnym rozprzestrzenianiem się wirusa.
  * Zdezynfekować poręcze i drzwi z zamkami sodu w miejscach publicznych.
  * Unikaj ekspozycji na zanieczyszczenia środowiska.
  * Zakaz palenia w zamkniętych obszarach lub w pobliżu dzieci, osób starszych lub chorych.
  * Lekarz natychmiast jeżeli wykazują objawów.

  http://www.heavens.com.ar/?p=1998&lang=pl
  :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Meksykanie jak widze wyzej posluguja sie dziwna polszczyzna.

  OdpowiedzUsuń
 4. To nie Meksykanie, ale automagiczny googlotłumacz;-)

  OdpowiedzUsuń
 5. on topic
  http://tiny.pl/hhj3j
  tak się rozwala zachodnią cywilizację, nic dziwnego, że islam musi wygrać.

  OdpowiedzUsuń

free counters Silver charts on InfoMine.com Silver charts on InfoMine.com Ogólnopolska Akcja Bojkotu Mediów III RP