poniedziałek, 28 września 2009

O świni znoszącej złote jajka

Jeden wstrząśnięty inwestor poinformował mnie, że świnie znoszą jajka i to złote. Zapytałem Sołtysa, ale on tego nie potwierdził. Zacząłem więc szukać u źródeł i okazało się to - o dziwo - prawdą. Wcześniej jednak należałoby zarazić świnie grypą;-) najlepiej poprzez postawienie w chlewni telewizora, w którym zawsze jakieś zarażone świnie są godnie prezentowane.

W związku z powyższym cudem polecam jako antidotum srebro, najlepiej czyste;-) Właściwości antyseptyczne srebra znane są od czasów starożytności. Posiadane przez nas fizyczne srebro ma nad papierowym znaczną przewagę. Można mianowicie z niego w prosty sposób, tj za pomocą srebrnych elektrod, baterii i diody lub żaróweczki;-) wyprodukować srebro koloidalne. W przypadku braku srebrnych elektrod w pobliskim sklepie spożywczym można wykorzystać jednouncjowe sztabki lub austriackie Filharmoniki, które są bite ze srebra próby 999,9. Mikstura taka zażywana doustnie niszczy grypę i inne bakterie i wirusy, ale jak przesadzimy, to płynąca w nas błękitna krew może wyleźć nam przez skórę;-)

Ze srebra można też wyprodukować srebrne kule i piorunian srebra, aby strzelać do wampirów ludzkości ciągle powracających do władzy i poprzez system finansowy wypijający z nas krwawicę. Można też cyjankiem srebra próbować gnidy wytruć;-)

Inne zastosowanie srebra fizycznego to produkcja azotanu srebra, którego 0.1-5% roztwór pomieszany z balsamem peruwiańskim doskonale koi ropiejące rany, oprócz tych zadanych sercu przez Benka z helikoptera;-).

Cóż, jest nadzieja, że może tutaj akurat serce ukoi brzęcząca moneta z czystego srebra, a jeszcze lepiej cały ich mieszek, chociaż jak twierdzi Cynik, złote monety brzęczą w mieszku zdecydowanie melodyjniej. Cóż, о вкусах не спорим;-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

free counters Silver charts on InfoMine.com Silver charts on InfoMine.com Ogólnopolska Akcja Bojkotu Mediów III RP