czwartek, 6 maja 2010

Majtki się palą!

Imć Krzysztof Rybiński napisał kiedyś był, że i w Polsce i w Europie, mamy miałkich, nijakich liderów, bez wizji, którzy nie są w stanie stworzyć wizji Europy, którzy nie potrafią podjąć mądrych decyzji, nawet w czasie kryzysu, tylko są zaślepieni słupkami popularności. Idąc tym tropem widać już, że woda zatapiająca Grecję zostanie wylana na głowy niemieckich i francuskich podatników, przy okazji nie omijając i Słowaków. Chciało się mieć euro, to płacz i płać! Cash and carry zamieniło się w cash and cry;-) Grecka władza pokazała, jak głeboko w d ma Greków. W Polsce przypomniała mi się wypowiedź Gadomskiego, że PO jest i będzie partią odpowiedzialną. Musimy szybko naprawić finanse publiczne - i to zrobimy. Musimy obniżyć i uprościć podatki - i tego dokonamy. Proszę mnie nie pytać o szczegóły. Szczegółami piekło wybrukowano;-) Ponad 1800 dni mówi się to samo nic nie robiąc. Szuflady pełne ustaw nie dość, że okazały sie puste, to teraz zabrakło w nich dna. Pora skończyć z Narodową Strategią Nic Nierobieni. Teraz spokojnie na drzwiach od stodoły, na których latają nasi piloci i giną przywódcy państwowych instytucji napisać można Zbycho + Rycho + Miro = Bronek 2010;-)

Sołtys zastanawia się, czy ci oni, przy korycie władzy, się aby nie pogryzą. Przecież inwigilacja Radosława (Szpaka) Sikorskiego miała miejsce, gdy Komorowski pełnił funkcję wiceministra obrony narodowej odpowiedzialnego za WSI. Na kopiach dokumentów które leżą w stodole u Sołtysa przeczytać można, że WSI akcję o kryptonimie Szpak rozpoczęło 2 październik 1992 r. Sprawę prowadził zaufany chłop ministra, Lucjan Jaworski, którego Komorowski mianował szefem kontrwywiadu WSI, a nominację Bronek skonsultował z Florianem Siwickiem, jednym z autorów stanu wojennego. Czy teraz Bronek, kandydat na prezydenta nie pragnie aby w Polsce przywrócić metody WSI, a przy okazji zamknąć te 29 spraw prowadzonych na wniosek Komisji Weryfikacyjnej i dotyczących malwersacji finansowych i nielegalnego handlu bronią? Koledzy byliby wdzięczni. Komorowski odpowiadał był za WSI i nagle tak wyzbył by się kolegów szpiegów ze swojego otoczenia? Szpiegiem się zostaje na całe życie. Mówię to wam ja, HansKlos, czynny szpieg na emeryturze;-).

Tymczasem obwieszczony koniec kryzysu odwrócił się i capnął inwestorów za majtki. Inwestorzy zwijają  swoje bojowe pozycje, a do łask wraca stary i już zdawało się niepotrzebny kruszec. Tu się palą majtki politykom, a tam bankierom. Nadchodzi nowa era, era Wodnika Szuwarka;-)

1 komentarz:

  1. "Zbycho + Rycho + Miro = Bronek 2010" - buahahahaha, miazga, 10/10, Hans wraca do historycznej formy :)

    OdpowiedzUsuń

free counters Silver charts on InfoMine.com Silver charts on InfoMine.com Ogólnopolska Akcja Bojkotu Mediów III RP