poniedziałek, 10 maja 2010

Opinia gajowego o autorytetach


Gajowy Marucha, niczym Sołtys po szklaneczce bimbru, miewa czasami zdumiewająco jasne spojrzenie. A skoro już się napracował, to postanowiłem zaprezentować jego gazetkę ścienną;-)

PS. Dołaczam filmik, bo rozbawił mnie do łez. To mix z wypowiedzi Bartoszewskiego, profesora;-) Bartoszewski, jakby kto nie wiedział, to jedyna znana mi osoba, którą zwolniono z Auschwitz ze względu na stan zdrowia;-)

18 komentarzy:

 1. Brakuje mi tu najmniejszego karła. Ostatnio ponoć skacze po pianinie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy ten ktoś, kto zobowiązał sobie odgryźć 1/3 języka, zrobił to? ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. @osito
  Ja nie obgryzam sobie języka, ale, jak co niektórzy zauważyli, specjalizuje się w pluciu na odległość;-) To takie hobby, obok szpiegowania.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak humor to może taki żart
  http://forum.fronda.pl/?akcja=pokaz&id=3441254

  OdpowiedzUsuń
 5. Hans, nie tracisz formy! Czy to kwestia wiosny, czy jakiś lepszy bimber? ;) :)

  Macie jakieś źródła na to zwolnienie Bartoszewskiego ze wzgl. na stan zdrowia? Rzeczywiście brzmi zabawnie.

  OdpowiedzUsuń
 6. DONALD TUSK - PRAWDZIWE OBLICZE
  http://www.youtube.com/watch?v=v8rUJW0I9RQ

  OdpowiedzUsuń
 7. Cześć Hans. Mam uczulenie na wieelu tzw. pseudo polityków, długo przyglądałem się Panu Bartoszewskiemu, i ja nie znajduję w nim winy. Facet przeżył wojnę, przeżył Oświęcim, my co? przy nim to poszczekać możemy. Lubi publikę i posłuch, coś jak Dziewulski, ale do jego moralności ja przyczepić się nie mogę i bronić Jego imienia będę. A tu macie zwolnienie z Oświęcimia:

  http://www.youtube.com/watch?v=turAIv9InTg&feature=related

  OdpowiedzUsuń
 8. Pragnę przypomnieć, że pokazany na powyższej grafice Tymochowicz, gdy śmiał skrytykować prezydenta został natychmiast, jak się później okazało bezpodstawnie, pomówiony o pedofilię. Premierem wówczas był Jarosław Kaczyński, a PiS grzało wszystkie stołki w resortach siłowych.

  OdpowiedzUsuń
 9. @marcin
  Tutaj zajmujemy się obalaniem mitów i przywracaniem zdrowego rozsądku, a nie obroną autorytetów. No bo dla przykładu, Stirlitz dostał medal od samego Breżniewa, a przywódca jednego z polskich powstań od samego cara;-) Do tego w republikańskim stylu szanujemy wolność słowa i wolności religijne. Jak ktoś chce bronić imienia, dla przykładu Władysław, to nawet sam się przyłącze. Ostatnio ogladałem sobie przemówienia jednego łysego tow. Władysława i ubaw miałem niesamowity;-)

  OdpowiedzUsuń
 10. Mniej humorystycznie nieco. Polska to chyba jedyny kraj, który po każdym większym
  "autozaprzaństwie" nie wiesza własnych sq...synów płci obojga. Czy moze zatem dziwić, ze obecna populacja zawiera taką ilość łajdaków i hołoty.
  ~marq.

  OdpowiedzUsuń
 11. hmm, jeśli bronisz wolności słowa, to chyba nie powinno Ci przeszkadzać, że Iksiński nazwie Igrekowskiego chamem czy głupim. To, że ktoś ma ciekawą i dramatyczną śmierć to jakby nie czyni go lepszym i nietykalnym. No ale pewnie tylko jakby, jak powiedziała babcia Wolańska...

  OdpowiedzUsuń
 12. @Kot w gołębniku
  jak powiedziała babcia Wolańska
  Nie znam, ale chętnie jej nalewek spróbuje

  OdpowiedzUsuń
 13. babcia od obrony Bolesława http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,7775185,Swiadek_w_sadzie__Walesa_byl_agentem__Bolkiem_.html
  http://bi.gazeta.pl/im/4/7289/z7289174N.jpg
  Stare, dobre znajmości...

  OdpowiedzUsuń
 14. Dziennikarz zagrożony
  http://blog.rp.pl/goracytemat/2010/05/12/dziennikarz-zagrozony/

  OdpowiedzUsuń
 15. do 'Kota w gołębniku' z tym, ze o zmarlych albo sie mowi dobrze albo sie nie mowi wogle...

  OdpowiedzUsuń
 16. @Kot w gołębniku, zezowaty Zorro

  "Babcia Wolańska", zajarzyłem;-) To ta, którą chroni angielski wymiar (nie)sprawiedliwości. Swoją drogą, to jakoś tak dziwnie jest, że oprawcy z okresu komuny chowają się na Zachodzie, a nie na Wschodzie?

  OdpowiedzUsuń
 17. @Hans
  Bo jest ciągłość dynastyczna władzy zapewniona. Komintern czuwa. Swojego wszędzie przyjmą. Honory i zaszczyty, wykłady na uczelniach, honoraria słone. Tylko dla "zasłużonych" internacjonalistów. Ale to niestety nie jest prawdą, tylko spiskową teorią.

  OdpowiedzUsuń

free counters Silver charts on InfoMine.com Silver charts on InfoMine.com Ogólnopolska Akcja Bojkotu Mediów III RP