wtorek, 11 października 2011

Obywatelski sprzeciw

Więźniowie zagłosowali tak, jak elita postępowa. Ciekawe jak zagłosowały prostytutki. Czyżby rację mieli ci, którzy twierdzą, iż w Polsce rządzą kurwy i złodzieje?

Bobola ma racje twierdząc, że jeśli chcemy zmian w Polsce to musimy wyjść poza pseudo demokratyczny gorset. Demokracja się kończy tam, gdzie dokonuje się wyborczych oszustw, a sądy i administracja selektywnie, według swojego uznania stosuje prawo. Pora na akcje bezpośrednią, pora na obywatelski sprzeciw i przywrócenie władzy w ręce obywateli.

 Wzywam wszystkich obywateli Rzeczpospolitej do aktu obywatelskiego nieposłuszeństwa, do niepłacenia podatków, ukrywania dochodów, do niepłacenia mandatów, do ignorowania władz państwowych i samorządowych, do niewypełniania obowiązków meldunkowych, do nie przerejestrowywania aut, do ignorowania wezwań o wymianę dowodów osobistych i praw jazdy, do wyrzucania i niewypełniania sprawozdań statystycznych i do niestawiania się w sądach w sprawach w których stroną jest skarb państwa, do porzucania służby w jednostkach prewencji policji i straży miejskiej, do przechodzenia na wcześniejsze emerytury, do kopiowania dokumentów urzędowych i ich publikowania w sieci za wyjątkiem dokumentów ściśle tajnych. Wzywam obywateli do składania protestów wyborczych, donosów do prokuratury na działalność władz państwowych i samorządowych. Wzywam obywateli Rzeczypospolitej do wycofania swoich pieniędzy z obligacji państwa polskiego i z obligacji komunalnych, do wycofania swoich oszczędności z banków działających na terenie Polski i zamiany tak uzyskanych złotówek na waluty obce, kruszce lub łatwo zbywalne kosztowności. Wzywam obywateli, aby tworzyli obywatelskie sądy arbitrażowe i w nich rozstrzygali swoje sprawy z pominięciem sądów państwowych, gdzie zlikwidowano ostatnie pozory obywatelskiego nadzoru pod postacią ławników. Obywateli wzywam do  pokojowych i bez użycia przemocy akcji paraliżowania swoimi działaniami policji i straży miejskich, do działań paraliżujących aparat skarbowy państwa. Wzywam obywateli, aby sami organizowali straże obywatelskie i sprawy bezpieczeństwa własnego i sąsiadów brali we własne ręce bez liczenia na władze. Wzywam obywateli, aby przy każdych następnych wyborach masowo poszli do urn, pobrali karty do głosowania i je publicznie zniszczyli. Na zniszczonych kartach wyborczych nikt nie dostawi wam krzyżyka, nie unieważni  ani nie sfałszuje Waszego głosu. Z szulerami nie siada się do gry wyborczej. Obecne państwo nie uratuje nas, obywateli przed kryzysem, a co najwyżej może ten kryzys pogłębić. Na naszych oczach umiera zaufanie do rządowej władzy.

Nie wychodźcie na ulice! Organizujcie się w swojej najbliższej okolicy! Nie organizujecie akcji pałowania się z władzą! Władza rządowa tylko czeka, aby wysłać policje i spacyfikować pokojowe manifestacje a swoim obywatelom odebrać zdrowie i wolność. Działajcie w małych grupach, korzystajcie z internetu i z serwerów poza Polską. Zachęcajcie do cichego wspierania waszych działań przez wojskowych i osoby będące na służbie w policji. Wspierajcie kibiców w ich działaniach organizacyjnych i w kultywowaniu narodowych tradycji. Szyfrujcie swoją korespondencje i starajcie się o bezpośredni kontakt w grupach unikając łączności telefonicznej. Pamiętajcie, że w Polsce władza masowo podsłuchuje obywateli, a sługusy władzy są bezwzględni. Nie dajcie się sprowokować do burd. Władza nie raz zechce was sprowokować aby potem pokazać światu, że chuliganów i terrorystów wsadza do więzień. Krzysztof Martyna twierdzi, że ci, którzy sprawują władzę to rząd. Pozostali to nierząd. Rzeczpospolita nie rządem stoi, ale obywatelami! To do obywateli należy władza, a nie dla rządu i jakiejś partii.

Pozwoliliśmy, by takie ikony solidarności jak Anna Walentynowicz zostały zapomniane. Komuna ciągle żyje i ma się dobrze, a symbolicznym tego przykładem jest fakt, iż Marek Borowski, który wcześniej nazywał się Szymon Berman,-) wygrał z Romaszewskim w wyborach do Senatu. Symboliczne jest też, że podczas tegorocznych wyborów przewodniczący jednej z obwodowych komisji wyborczych został złapany na tym, jak unieważniał karty do głosowania. Bez zmiany systemu wyborczego i sposobu liczenia głosów zawsze będą nam, obywatelom wmawiać, że władza jest taka jaką sami sobie wybraliśmy, pomimo mocnych sygnałów, że wybory są manipulowane i fałszowane. Wybory służą li tylko do uprawomocnienia władzy, gdy system wyborczy zachęca do wykonywania cudów nad urną, szczególnie w centralnym komputerze, który obsługują firmy wyłonione z pominięciem przetargu i o niesprawdzonej reputacji. Przy braku przejrzystych reguł i procedur w PKW łatwo jest ukrywać fałszerstwa. Kto faktycznie posiada i kontroluje te firmy? Kto liczy rzetelnie nasze głosy? Nie wierzycie, że wybory można sfałszować mając dostęp do komputera to zobaczcie jak to się robi w USA.

Jedynie ręczne i publiczne liczenie głosów w jednomandatowych okręgach wyborczych gwarantuje rzetelność wyborów.

Czas skończyć ze stalinizmem w Polsce i z praktyką, że nie ważne kto jak głosuje, ważne kto liczy głosy. Trzeba zmienić system wyborczy wzorując go na tym, co jest i działa w Wielkiej Brytanii. Potrzeba nam jednomandatowych okręgów wyborczych i publicznego liczenia głosów gdzie na oczach wszystkich od razu wyłania się zwycięzcę. Potrzeba nam prawa, aby tak jak w Wielkiej Brytanii do zarejestrowania kandydata wystarczyło kilkadziesiąt głosów poparcia, a administracja nie miała prawa odmówić jego rejestracji. Potrzeba nam jednomandatowych okręgów wyborczych aby wyłonić rzeczywistych liderów, a nie ludzi sterowanych przez partyjnych kacyków. Po 20 latach antydemokratycznych zafałszowanych wyborów, czas powiedzieć dość! Obywatele są suwerenem w tym kraju i nie muszą kołatać do sądów o obronę swoich praw. Czas, aby to sami obywatele dokonali restytucji prawa i jego egzekucji. Sądy w Polsce służą li tylko dla obrony władzy a nie obronie praw obywatelskich. Koniec z lamentami i wiszeniem u pańskiej klamki. Czas na bunt i masowe obywatelskie nieposłuszeństwo, czas na zmianę wyborczego prawa, a potem konstytucji, czas na to, aby Rzeczpospolita na powrót stała się dobrem wspólnym.

Do wezwania do obywatelskiego nieposłuszeństwa natchnął mnie Donald Tusk, który już w 2006 roku stwierdził był, że gdyby prezydent, pozwoliłby sobie na złamanie konstytucji po to, żeby jego partia wygrała wybory, to stawiałby ludzi w sytuacji, w której trzeba by wypowiedzieć obywatelskie posłuszeństwo takim decyzjom. No to właśnie je wypowiadam.-)

Fragmenty wypowiedzi Tuska poniżej:

Nie mogę dzisiaj wykluczyć, że w sytuacji, w której prezydent złamałby konstytucję i rozpisał wybory, to my nie zaakceptujemy tej decyzji. Pójdziecie z tym do Trybunału Stanu?
- Nie, to już są dużo poważniejsze sprawy.
Czyli co?
- Czyli może dojść do bardzo poważnego kryzysu nie tylko konstytucyjnego. W tym parlamencie nie ma możliwości przeprowadzenia procedury impeachmentu, czyli usunięcia prezydenta z urzędu. Natomiast prezydent, który pozwoliłby sobie na złamanie konstytucji po to, żeby jego partia wygrała wybory, stawiałby Platformę w sytuacji, w której trzeba by wypowiedzieć obywatelskie posłuszeństwo takim decyzjom.
Czyli?
- Trzy kropki postawcie.
Co to znaczy: wypowiedzieć obywatelskie posłuszeństwo? Ludzi wyprowadzicie na ulicę?
- ...

PS1. Zycie dopisało ciąg dalszy:
Przemysław Wipler (nowowybrany poseł.-):  
Jeżeli TE wybory nie zostaną unieważnione, to oznacza, że w Polsce nie można unieważnić wyborów.
Protest wyborczy został zorganizowany przez Nowy Ekran. Proszę o przyłączanie się.

PS2: sędzia przewodnicząca Agnieszka Matlak w pisemnym wyroku 26 września 2005, Wysoki Sąd w imieniu Rzeczpospolitej Polskiej (sygn. III C 1225 ):
Negatywne treści na temat Adama Michnika redaktora naczelnego Gazety Wyborczej oraz wydawcy tej gazety Agory S.A. są sprzeczne z zasadami współżycia społecznego.-)

30 komentarzy:

 1. Ten program moze sie przydac

  http://tiny.pl/h1cbm

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawe choc raczej nierealne. Rozmawiajac ze znajomymi i roznymi innymi ludzmi wydaje mi sie, ze wybory wcale nie bylo falszowane. Po prostu ludzie na prawde glosowali na Palikota czy Borowskiego.....

  OdpowiedzUsuń
 3. Maly sabotaz to dobra sugestia. Ale potrzeba jest tez czegos bardziej aktywnego. Poczatki juz sa w postaci upiekszania roznych pomnikow czy skladaniu symbolicznych podarunkow. Takie inicjatywy nalezy popierac nawet jesli sa one na granicy dobrego smaku. Pamietajmy tez o uswieconym tradycja amerykanska paleniu flagi unijnej czy tez jej zrywaniu z masztow. Wazne aby powstaly grupy inicjatywne oraz zaplecze finansowe dla akcji bezposredniej.

  OdpowiedzUsuń
 4. Popieram apel Hansa, dziękuje mu tym samym za odwagę. Nie wielu masz Ci takich blogerów.

  Nie zachęcam jednak do gwałtowności i nieprzemyślanych działań. Wpierw zacznijmy rozmawiać ze swoim własnym otoczeniem.
  "Organizujcie się w swojej najbliższej okolicy! "

  OdpowiedzUsuń
 5. Oszukać system jest ciężko. W każdej komisji każda partia ma człowieka. Oni sms zsyłają wyniki do sztabów lokalnych a te do central partii i znają wyniki zanim wprowadzone zostaną w system. Różnica od razu została by wyłapana. Byłem w komisji parę razy to znam to od podszewki.

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo dobra inicjatywa (może z wyjątkiem wyborów tu chyba jeszcze jest w porządku, problem to media, które wypromują każdy kit). Dlatego warto rozszerzyć to o bojkot mediów czyli nie kupować gazet, rezygnować z kablówki jeśli w pakiecie jest TVN itd. (jak ktoś chce coś pozytywnego i nie może żyć bez jakiejś gazety to może zacząć kupować coś patriotycznego). Dobry będzie też bojkot twórców wspierających kampanie wyborcze partii rządzącej itd. Jest sporo możliwości.

  OdpowiedzUsuń
 7. @gość codzienny
  Oszukać system jest ciężko.
  Sam system jest jednym wielkim oszustwem, no to już nie ma potrzeby specjalnie oszukiwać. Wystarczy komuś niezarejestrować listy, nagonic medialnie, a w ostateczności w centralnej PKW, tfu komputerze dopasować wyniki do sondazy.-)

  OdpowiedzUsuń
 8. @Bobola
  Maly sabotaz to dobra sugestia. Ale potrzeba jest tez czegos bardziej aktywnego

  Palikot juz się o to postara.-) Jesli zacznie on być taki antyklerykalny, jak zapowiada, to do kościołów w całej Polsce wróci modlitwa - "Ojczyznę wolną racz nam zwrócić Panie!" Powstaną emocje, których żadna władza nie zatrzyma.

  Przynajmniej ja mam taka nadzieje.-)

  OdpowiedzUsuń
 9. Hans,

  No to teraz juz nie pytanie czy ale kiedy zobaczymy Cie w TuskVisionNetwork w kajdankach o 5 rano z domu wyprowadzają ;/...
  Swoją drogą do kogo apelujesz? do 70% które w niedziele dobrowolnie wybrały to co wybrały? Przecież im jest dobrze pokazali to właśnie w niedzielę.

  OdpowiedzUsuń
 10. @HansKlos

  Tak się składa, że już wraca. Na razie na ulice
  http://www.youtube.com/watch?v=Qdq0F_M2aSA
  i u zbuntowanych księży (jak ks. Natanek) ale
  biskup Mering coś już wspomina o męczennikach...
  http://www.youtube.com/watch?v=zvgjEVQGlbs
  Co to się porobiło.

  OdpowiedzUsuń
 11. Można sprawdzić czy wybory były fałszowane czy nie po ilości głosów nieważnych. Jak napisano w komentarzu u Łzazrza, ze statystyki wynikałoby, że:
  do 2,5% - norma,
  do 4,5% - średnia krajowa z tegorocznych wyborów,
  4,5-9% - falszowano w co drugim, co trzecim obwodzie
  powyżej 9% - fałszowano w większości obwodów w gminie,
  powyżej 11% - lepiej uważać na portfel

  OdpowiedzUsuń
 12. pamiętaj że 70% to wciąż bardzo mała mniejszość jeśli wziąć pod uwagę że to jest 70% z frekwencji 50%

  OdpowiedzUsuń
 13. @ HansKlos

  "... do kościołów w całej Polsce wróci modlitwa - "Ojczyznę wolną racz nam zwrócić Panie!" Powstaną emocje, których żadna władza nie zatrzyma.

  Przynajmniej ja mam taka nadzieje.-)"

  Innymi słowy powstanie konflikt 'moher' <> 'anty-moher', a to do niczego dobrego nie doprowadzi. Bo wnuk będzie stawał przeciw własnej babce, a ojciec przeciw własnemu synowi.

  A przecież potrzeba nam silnych lokalnych grup. A najważniejszą ich cegiełką jest rodzina. Nie możemy skłócać wewnętrznie rodzin. Tam gdzie spada zaufanie do władzy, tam musi rosnąć zaufanie do najbliższej rodziny i społeczności lokalnych.

  OdpowiedzUsuń
 14. @Zielony Jaszczur
  powstanie konflikt 'moher' <> 'anty-moher'

  Raczej nie powstanie. Straszenie "mocherem" stało się niemodne, a ponadto owi młodzi już zaczynają dostawać w d. i przekazują szybko swoje nowe doświadczenie młodszym. Kościół będzie robić za cotygodniową reklamówkę i utrwalać podział My - naród, Oni - władza.

  OdpowiedzUsuń
 15. @ HansKlos

  "Kościół będzie robić za cotygodniową reklamówkę i utrwalać podział My - naród, Oni - władza."

  Obawiam się, że to nie będzie takie proste.

  Kościół Rzymsko-Katolicki już nie jednoczy Polaków jak dawniej. Teraz dużo częściej ich dzieli. Niestety.

  Konflikt naród<>władza będzie się zaostrzał 'sam'.
  Ważne jednak, by w tym samym czasie naród nie skłócał się wewnętrznie, co będzie trudne, bo władza na każdym kroku będzie chciała nas dzielić.

  Obawiam się, że ewentualne interwencje KRK zaszkodzą bardziej niż pomogą.

  W mojej opinii KRK mógłby pomóc w ten sposób, że uprzedzi działania Palikota i sam z własnej inicjatywy dokona paru zmian 'w sobie'.

  OdpowiedzUsuń
 16. HansKlos: "Można sprawdzić czy wybory były fałszowane czy nie po ilości głosów nieważnych"

  Mogą to tłumaczyć np. tak: Społeczeństwo wyraziło swój protest obywatelski w wyjątkowy sposób.

  OdpowiedzUsuń
 17. Myślę że zrywanie flagi UE i palenie jej jest pomysłem do dupy .

  Lepiej jest je kraść cały czas ,mieć je w domu a pózniej wysłać do jakiegoś "komitetu" naczelnego który sprzeciwia się ruchom jakie są w Polsce i Europie .

  Pózniej takie flagi pozszywać razem i spalić taką mega wielką flagę ;)

  OdpowiedzUsuń
 18. @HansKlos

  Ty jednak optymista jestes.Po pierwsze znaczna czesc kosciola POPIERA obecny system(te wszystkie Pieronki itp).Po drugie znaczna czesc spoleczesntwa jest juz tak spalikotyzowana iz NIGDY juz nie odwroci sie od PO-NIGDY chocby mieli tynk ze scian zrec-po prostu za duzy by to byl dysonans poznawczy.Ty jeszcze wierzysz ze WIEKSZOSC Polakow jest przeciw PO-ja mysle ze wiekszosc Polakow ma to gleboko w czterech literach a wielu wrecz wierzy ze Kaczor to wariat ktory lata z pistoletem po Sejmie(takie stwierdzenie akurat padlo ze strony jednego takiego znajomego leminga raptem wczoraj w kontekscie wyborow).A to oznacza iz idzie na zwarcie-w UPROSZCZENIU wlasnie pisiory vs popaprancy-tego juz sie chyba nie da uniknac.

  OdpowiedzUsuń
 19. Pewien filozof powiedzial:
  -Pragniesz poznac swa przyszlosc? Spojrz w przeszlosc.
  Narod Polski nigdy wlasciwie nie powstal i wzial w swe rece swego losu. Proby powstan byly wlasciwie probami forsowania intersow malych grup. Zmiany dokonywaly sie glownie za przyczyna, hm, obrotu kola historii.
  Proby zmian skoncza sie slomianym ogniem i wielkim balaganem.
  Poza tym, Narod Polski, taki jak jest dzis, chetnie oddaje kierownictwo nad soba zagranicy. Wystarczja Mu zewnetrzne formy panstwowosci-rocznice, akademie, powiewajace flagi.
  Twarde realia Go nie interesuja.

  OdpowiedzUsuń
 20. #Inspektor

  Prosze poczytać co nieco dokładniej historię PL bo pewnie uczono za czasów powstania "wolnej" Polski.
  Żeby nie szukać za długo: w 1918 r. odzyskaliśmy niepodległość po 125 latach niewoli. Z 3 zaborów scaliliśmy jeden organizm państwowy i obywatelski,który w ciągu dwóch lat zdołał przeciwstawić się Armii Czerwonej. W dwudziestoleciu wojennym Polacy wybudowali i stworzyli podwaliny wspaniałego państwa, które było zdolne walczyć o swoją niepodległość. Wykształciło rzesze patriotów, ludzi wolnych i godnych, dla których prawda była autorytetem a nie autorytety prawdą.

  Proszę nie mylić pojęć i nie wrzucą ogólników typu:
  "Naród Polski, taki jak jest dzis, chetnie oddaje kierownictwo nad soba zagranicy"
  Naród wspaniały tylko ludzie kurwy jak mawiał klasyk. I coś w tym jest. Naród nic nie oddaje, bo to nie Naród sprawuje władze a elity tego Narodu. A że obecne są przesiąknięte zepsuciem po PRL i wygniłe w III RP gdzie obce wywiady robią co chcą to proszę mieć to na uwadze. Jak widzę powtarza Pan slogany bardzo korzystne dla ostatnich kilkunastu lat dla władzy, gdzie winni to są zawsze ludzie.

  Zabierz tym szmatom media a leżą i kwiczą. Nie przeforsują głupot, nie zrobią wody z mózgu takim rzeszom nieświadomych ludzi.

  Krążenie elit jest bardzo mocno utrudnione, właszcza, że w dzisiejszych czasach ich predestynacja odbywa sie po przez medialną nagonkę, blichtr popularności, a nie na podstawie dokonań i umiejętności. Typowym tego przykładem jest nakłanianie ludzi by chodzili na wybory. Idź na wybory oddaj głos. Na to właśnie liczą. Duża frekwencja nie stanowi o jakości demokracji ani kultury politycznej danego społeczeństwa. Każdy polityk, który twierdzi inaczej jest durniem i żadnymi dokonaniami pochwalić się nie może.
  W głosowaniach kantonalnych lub niżej w lokalnych Szwajcarii frekwencja sięga często niżej 30%, gdyż do wyborów idą Ci, którzy interesują się polityką, sprawami publicznymi. W PL i nie tylko wykorzystuje sie marketing polityczny i zapędza się gawiedź do boksów wyborczych gdzie jak świnie przed rzezią mają poczuć się ważne. A to bzdura!!
  Tak właśnie działają te mechanizmy.

  OdpowiedzUsuń
 21. @Szy
  W PL i nie tylko wykorzystuje się marketing polityczny i zapędza się gawiedź do boksów wyborczych gdzie jak świnie przed rzezią mają poczuć się ważne

  Dobrze ujęte.

  Tak swoja drogą, to właśnie dzisiaj 500 osób z BORu złożyło wypowiedzenia z pracy. Nie śmiem przypuszczać, że to na skutek mojego apelu,-) ale to oznacza, iż obecna władza zaczyna mieć POWAŻNE problemy, a ilość chętnych, aby pałować publikę w imieniu władzy systematycznie maleje.-)

  OdpowiedzUsuń
 22. @Zielony Jaszczur & HansKlos

  >Konflikt naród<>władza
  >konflikt 'moher' <> 'anty-moher'

  Niestety właśnie tak będzie. Zawsze jest grupa obojętnych ale wystarczy sobie przypomnieć sytuacje z przed roku przed pałacem prezydenckim, tylko teraz stopniowo na większą skalę.
  Jeśli ktoś chce zrobić eksperyment to niech sobie włączy (jeśli nie jest to praktykowane) TV Trwam albo RM i zobaczy jaka będzie reakcja domowników.

  Trzeba też pamiętać o innych płaszczyznach konfliktu - bezrobocie, ceny itd. to będzie tylko wzmacniać nastroje.

  A tak na marginesie (Mt 10,21):

  "Brat wyda brata na śmierć i ojciec syna; dzieci powstaną przeciw rodzicom i o śmierć ich przyprawią."

  OdpowiedzUsuń
 23. Proszę nie mylić pojęć i nie wrzucą ogólników typu:
  "Naród Polski, taki jak jest dzis, chetnie oddaje kierownictwo nad soba zagranicy"

  Sklad i wlasciwosci narodow nie jest konstant.
  Dotyczy to wszystkich narodow. Dzisiejsi Polacy to glownie potomkowie chlopow panszczyznianych ktorzy przeszli "podroz klasowa". Czy sie nam to podoba, czy nie, to zawdzieczaja to zydowskim komunistom. Nikt inny ich nie nauczyl pisac, czytac, poslal do lekarza, oraz umiescil w mieszkaniach z biezaca woda i wodnym kolzetem.
  Ci, do ktorych to nalezalo wypieli sie na to.
  I to ma dzis konsekwencje.

  OdpowiedzUsuń
 24. "dzisiaj 500 osób z BORu złożyło wypowiedzenia z pracy"

  Ciekawy news, ale nie mogę nic na ten temat znaleźć. Możesz podać linka?

  OdpowiedzUsuń
 25. Znalazłem news w Naszym dzienniku i więcej nic ...

  OdpowiedzUsuń
 26. @Inspektor Lesny

  To jakaś paranoja i propaganda czy co? Zawdzięczają, i co mają ich całować po nogach do 10 pokolenia? Jeśli coś zawdzięczają to miejsca takie jak Centralny Obóz Pracy w Jaworznie i liczne zbrodnie oraz zacofanie techniczne kraju. Te wszystkie zdobycze to tylko efekt uboczny postępu naukowego i wydajności pracy na całym świecie. W krajach beznadziejnie rządzonych był mniejszy (PRL) w dobrze rządzonych (Japnia) był większy. Dla porównania JP startowała z feudalizmu i zniszczeń wojennych i była praktycznie pozbawiona surowców naturalnych. My mieliśmy podobny punkt startu tylko do obecnego poziomy RP oni doszli już w latach 70-tych.

  OdpowiedzUsuń
 27. podobno to nie potwierdzona inforamcja z tymi Borowcami:

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Masowe-odejscia-funkcjonariuszy-BOR,wid,13890083,wiadomosc_prasa.html

  #Hans

  Co do ludzi chętnych do pałowania, to tego pomiotu nie brakowało, nigdy. A to też jest problem wychowania i bezwładnego leseferyzmu czy tam politycznej poprawności.
  Matoły typu Tylkowski, nie zostały odpowiednio skierowane, nikt mu dosadnie nie powiedział, że do publicznych stanowisk idą ludzie wrażliwi i społecznicy a nie tępe chamy:
  http://www.youtube.com/watch?v=X7PKzNhVWg8&feature=player_embedded

  A takich jest sporo, teraz szkolnictwo nie prowadzi selekcji. Aż się dziwie że ten młotek nie jest z MGR, dziś to można od prztyka dostać taki tytuł, co jest innego rodzaju patologią ale jednak funkcjonującą.

  OdpowiedzUsuń
 28. @Wszyscy
  http://dziennikarze.nowyekran.pl/post/29554,wyciekly-kody-do-systemu-wyborczego

  jak donoszą informatorzy NE - Ambasador otrzymał te loginy [do systemu wyborczego] nie z PKW ale z polskiego MSZ. Tymczasem tylko PKW mające stać na straży praworządności i wiarygodności wyborów ma prawo dysponować loginami i hasłami do informatycznego systemu liczenia głosów, celem przekazania (bezpośrednio lub za pośrednictwem OKW) w zalakowanych kopertach do poszczególnych komisji. Jeżeli dysponentem jest MSZ to oznacza to rażące złamanie prawa wyborczego i wyciek kodów do osób nieupoważnionych.

  OdpowiedzUsuń
 29. Widze, ze moim Rodakom niezle uderza do glowy. Proste stwierdzenie faktu, oraz refleksja i proba wyciagniecia wnioskow z tego, jest w ich oczach ... wroga propaganda.
  Wysylaja mnie abym sie "poczytal historie", Przypomnienie faktow wywoluje u drugiego agresje. U obu zas przebija niczym nie uzasadnione poczucie wyzszosci. Oni, to sa oczytani. Im, moje texty nie zaszkodza. Ale ja jestem szkodliwy w ich oczch. Bo przeciez inni, mniej rozgarnieci Rodacy, (a takich wiekszosc, bo oni to elita...)moga sobie skrzywic swiatopoglad.

  OdpowiedzUsuń

free counters Silver charts on InfoMine.com Silver charts on InfoMine.com Ogólnopolska Akcja Bojkotu Mediów III RP