poniedziałek, 14 listopada 2011

Nieco o (neo) i (anti)faszystach

Niedawno ukazała się ciekawa informacja, o tym, jakoby po czternastu latach działalności przestępczej trzech (neo) albo (anti)faszystów popełniło samobójstwo. Jedną kobietę w tym gangu, Beate Zschaepe tak ruszyło sumienie (albo strach;-), że sama zgłosiła się na policję. Zapewne dość mocno zmotywowało ją to, że jej wspólnicy, Uwe Boehnhardt i Uwe Mundlos, popełnili samobójstwo, również że strachu. Beate, bojąc się, iż również ze strachu popełni samobójstwo, zgłosiła się na policje. Beate zapomniała o tym, co zdaje się jest pewnym standardem w Polsce, że w wiezieniu również można popełnić samobójstwo, szczególnie, jak się za dużo wie.-) Doskonałym przykładem jest tutaj Red Army Faction (RAF), czyli Baader i Meinhof gang - taka starsza wersja (anti)faszystów, co dedykuje, ku pamięci Krytyki Politycznej, organizacji, finansowanej przez Bufetową z pieniędzy podatników, a która (nie) zapraszała żadnych bojówek - ani z Polski, ani z zagranicy, (nie) planowała żadnego zgromadzenia grup radykalnych w kawiarni na Nowym Świecie. Ot taki Nowy Wspaniały Świat, do którego policja wpycha grupy (anti)faszystów.

Na filmie zrealizowanym przez (anti)faszystę, chwali się on, jak to jego koledzy, (anti)faszyści z Niemiec biją Polaków i jak pomaga im w tym "polska" policja. Autor tej publikacji powołuje się na współdziałanie z Ruchem Palikota w prześladowaniu polskości. Wszystkiemu jest oczywiście winny Kaczyński.  Kameraden Palikot! Mania prześladowcza jest uleczalna!

Doświadczenie wielu krajów pokazuje, że od wielu lat służby specjalne na całym świecie posługują się (neo) i (anti)faszystami do prowokacji. Była RAF w Niemczech, był Combat18 w Wielkiej Brytanii, były Czerwone Brygady we Włoszech - a celem działalności owych grup, kontrolowanych i inspirowanych przez służby specjalne było wysadzenie paru synagog, porwania Żydów i polityków, co w konsekwencji miało doprowadzić, a często i doprowadzało, do utożsamiania ruchów narodowy z nazizmem. Ostatnio niemieckim specsłużbom trzymanie odbezpieczonego granatu, typu żywy Berevick w Norwegii, wydało się po 14 latach tak niebezpieczne, że trzeba było, aby gang popełnił samobójstwo. Pozostaje otwarte pytanie, kto im w tym pomagał tak, że perspektywa dożywocia okazała się dla Beate Zschaepe lepszym wyborem?

W Polsce Krytyka Polityczna i jej zbrojne ramie  - (anti)faszyści doskonale wpisuje się w ten scenariusz, scenariusz prowokacji, który być może byłby udany i zakończył się masowym przelewem krwi, gdyby nie rozsądek organizatorów Marszu Niepodległości i zapraszanie,-) Niemców, którzy w Warszawie kojarzą się raczej z Gestapo, niż z lewicą, i co jest zdradą stanu - czynem za który wcześniej czy później płaci się gardłem


Na filmie widać, jak "polski" policjant prawdopodobnie podpala radiowóz. Zawsze można zwalić na "polskich faszystów".-) Więcej filmów można pooglądać tutaj.

Teraz fakty. Dokonano manipulacji medialnych i kłamano, że w Marszu Niepodległości uczestniczyło tylko kilkaset, kilkadziesiąt osób. Wg niezależnych szacunków w marszu uczestniczyło co najmniej  30 tysięcy. W TVP-Info podawano kłamliwie, że zdelegalizowano Marsz Niepodległości. Mało kto wie, ale już 10 listopada z Warszawy ewakuowano większość posłów, senatorów, premiera i prezydenta. Służby specjalne mówiły chcącym zostać w Warszawie, że robią to wyłącznie na własną odpowiedzialność. Policja w ogóle nie reagowała na trwającą kilkanaście minut operację przewrócenia, a potem podpalenia wozu transmisyjnego TVNu. Przecież policja w mundurach nie będzie bić swoich kolegów po cywilnemu.-) Zresztą ciekawe dlaczego tak znaczna liczba policjantów była bez mundurów i mieszała się z manifestantami?-) Policja również nie reagowała również gdy (anti)faszyści napadli na grupę rekonstrukcyjną. Policji nie przeszkadzali chodzący w kominiarkach i uzbrojeni w pały (anti)faszyści na Nowym Świecie. -Pewnie pomyśleli, że to teraz taka moda?! - zasugerował mi stojący za plecami Stirlitz. Policjanci po cywilnemu namierzali i zatrzymywali konkretne osoby, których część jest obecnie poszukiwana zarówno przez uczciwych policjantów, jak i rodziny zaginionych. Co się z nimi stało? Może rozpuścili się w Bałtyku? O fizyce rozpuszczania się ciał w wodzie można poczytać u Cynika.-)


Prawdziwi bogobojni Żydzi odcięli się od przeciwników Marszu Niepodległości. Najprawdopodobniej również zwolennicy anarchizmu nie byli chętni aby  pałować się z patriotami. To, co obserwowaliśmy w Warszawie to była gigantyczna operacja realizowana przez specsłużby i policyjnych agentów oraz dywersantów z zagranicy, nosząca elementy zdrady stanu. Czy policyjni bandyci powinni dać za to gardło? Czy nawoływanie premiera do zmiany ustawy o zgromadzeniach tak, aby nie można było zasłaniać twarzy, jest nawoływaniem do łamania prawa? 

Jak stwierdził Trybunał Konstytucyjny w roku 2004, zakaz zasłaniania twarzy jest niezgodny z Konstytucją Polski, art 51:
 1. Nikt nie może być obowiązany inaczej niż na podstawie ustawy do ujawniania informacji dotyczących jego osoby.
 2. Władze publiczne nie mogą pozyskiwać, gromadzić i udostępniać innych informacji o obywatelach niż niezbędne w demokratycznym państwie prawnym.

POlska Bredzisława i Słońca Peru znowu zdała egzamin - tym razem z bicia Polaków w ich własnej stolicy podczas ich święta narodowego.

PS. Planuję w przyszłości publikację małego poradnika (samoobrony) wywrotowca i wszelkie uwagi w tym temacie byłyby mile widziane, również ze strony anarchistów. Poradnik będzie wzorowany na publikacjach (anti)faszystów, ale postaram się, aby nie był tak drastyczny w środkach.-)

PS2. Ustawki ciąg dalszy (za Nowym Ekranem)

21 komentarzy:

 1. W pełni zgadzam się z Hansem, że przeprowadzono prowokację a w TV (oglądałem cały dzień) ewidentnie plątano się w zeznaniach i koncentrowano wyłącznie na bijatyce, sam marsz jakby wogóle nie istniał. Nie mogę natomiast zgodzić się, że w tej operacji świadomy udział wzięło tysiące policjantów, ściągniętych pewnie z całego województwa. Oni byli w pracy, kazali im stać to stali, kazali lać to lali. Krecią robotę odwalili prowokatorzy a decyzje zapadały na najwyższym szczeblu a nie w jakiejś lokalnej komendzie dla Warszawy-Śródmieścia. Tak czy siak udało się skutecznie napuścić ludzi na siebie i puścić w świat odpowiedni przekaz. Żadna władza, nawet ta najbardziej demokratyczna nie utrzyma się bez aparatu przymusu bezpośredniego i tabunu kapusiów, donosicieli i szpicli. Nie dajmy się prowokować, nie dajmy się zwariować, nie skaczmy sobie wzajemnie do gardeł jak oni chcą. Jesteśmy inwigilowani i trzeba mieć tego świadomość ale nie możemy każdego wokół siebie podejrzewać bo to prosta droga do obłędu. Zachowajmy czujność. Mnie to też się nie podoba, nie o taką Polskę konspirowałem za młodu.

  OdpowiedzUsuń
 2. @Gosc codzienny

  Wladza Polska powinna inwiglowac srodowiska antypolskie typu Antifa i Krytyka Polityczna a nie srodowiska patriotyczne ktore powinny wychowywac patriotycznie nastawiony narybek dla armii i sluzb.No chyba ze to juz NIE jest polska wladza tylko inna-na co zreszta sporo wskazuje-oni zachowuja sie jak okupanci w podbitym kraju.

  P.S.Filmik z YouTube juz usuniety-szybko sie chowaja-jeszcze z miesiac i w ogole zaprzecza ze to mialo miejsce-normalnie rok 1984.

  OdpowiedzUsuń
 3. Z innej beczki.Kryzys we Wloszech.

  http://tiny.pl/h187l

  Wlasciwie to sam nie wiem czy to wiadomosc pozytywna czy negatywna.Negatywna bo to oznacza iz to zwyczajnie dziady bez kasy i bieda jak cholera a pozytywan bo te spasione spoleczenstwa Zachodu wreszcie zaczynaja ruszac glowa.

  OdpowiedzUsuń
 4. W niedalekiej przyszłości trzeba się zaopatrzyć w stopery (do uszu) przed wybraniem się na demonstracje. W aptekach jest kilka modeli. Najlepsze są takie z pianek -z białej lub pomarańczowej. Te z pomarańczowej są skuteczniejsze ale nie można ich mieć założonych zbyt długo.
  Można pomyśleć też o ubranku z folii przeciw mikrofalom albo tarczy.
  Ubranie dwustronne utrudniałoby rozpoznanie na długiej serii zdjęć.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja to sie nie dziwie ze ci neo, anti, czy tez pro -faszysci targaja sie na wlasne zycie ze strachu. Jak ja o tym wszystkim czytam, to sie tez niezle zaczynam bac, a ze strachu to mi ciarki chodza po plecach...

  OdpowiedzUsuń
 6. @swiatrównoległy - świetny pomysł z zatyczkami do uszu, powinien być na jednej z pierwszych stron poradnika wywrotowca autorstwa Hansa ;)

  Zaś sam temat marszu oraz reakcji mediów mainstreamowych na niego kojarzy się niestety tylko z jednym - powolnym wprowadzaniem NWO oraz walką z tradycjami i przywiązaniem do ojczyzny, czyli wynaradawianiem Polaków. Media robią to na poziomie krajowym i globalnym, politycy również, jednak wciąż możemy im się postawić, przynajmniej lokalnie. Poza tym jest jakiś tam sojusznik w formie PiSu ;]

  OdpowiedzUsuń
 7. Ciekawa jest inna sprawa -filmy na youtube ,usuwane z powodu przemocy itd ,do 2-3 dni po publikacji podczas gdy filmiki pokazujące "schwytanie" Kaddafiego są do teraz .... a porównajcie sobie skalę przemocy .

  Po głębszych przemyśleniach jestem zdania że ta cala akcja bezpieki na prawdę im się udała ,WSI 24 całą dobę trąbi o tym jak się biją polacy z polakami ,cytują słowa nowych prekursorów nowoczesnej polski tj.Palikota mówiącego o winie Kaczyńskiego w narastaniu konfliktu społecznego Niemiec i Polski ,często też można usłyszeć Szczukę głoszącą swoje fakty jakoby zamaskowani kibole,skinheadzi oraz Pis-owcy bili biednych uczestników "Kolorowa Niepodległa "

  OdpowiedzUsuń
 8. O jacy pokojowi ci antyfaszyci."Dziwne" ze w mediach glownego nurtu milcza na ten temat(hahaha-az sam sie ubawielem tym zdaniem-przez lzy zreszta bo juz klamstwo klamstwem klamstwo pogania).

  http://tiny.pl/h18c2

  OdpowiedzUsuń
 9. @A®thasRLU

  "Ciekawa jest inna sprawa -filmy na youtube ,usuwane z powodu przemocy itd "

  trzeba filmy samemu sciągać na kompa i wrzucać na wykop czy podobne miejsca.
  filmy z youtube ściągamy na HDD za pomoca np.
  http://keepvid.com/

  takie czasy niestety, a dysk HDD własny i przenośny zakopać w hermetycznym pojemniku obok złota i srebra po gruszą. Taka porada dla historyków ;-)

  OdpowiedzUsuń
 10. @A®thasRLU

  Coz z tego ze usuwaja-wtyczka DownloadHelper do FireFoxa sciaga taki filmik z glina-psychopata w jakies 10 sekund a te dluzsze w pol minuty.Juz je pol Polski zaarchiwizowalo-lacznie ze mna.A jak beda znikac to ludzie beda wrzucac z powrotem(juz niektore sa z powrotem)-ja tez.

  OdpowiedzUsuń
 11. A tak nawiasem na youtube jest fajna kolekcja klipów De Press
  http://www.youtube.com/watch?v=fgszHqsnpcw&feature=related

  OdpowiedzUsuń
 12. A tak na zimno to Panowie nie wpadajmy w histerie. Została zaproszona niemiecka grupa rekonstrukcyjna przebrana z powodu oszczędności nie w mundury niemieckie z epoki tylko w czarne kurtki i kominiarki (bo było zimno) i zamiast karabinów Mauser w "kilkadziesiąt drewnianych pałek, gazy pieprzowe, petardy, czapki bejsbolówki ze wzmocnieniami, ochraniacze na kolana, tarcze zrobione z płyt i styropianu oraz kastet" (ach te unijne programy oszczednościowe)

  tło historyczne:
  http://www.asg.koszalin.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=228&Itemid=1

  rekonstrukcja:
  http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:POL_Warsaw_11th_nov_greater_poland_upraising.jpg&filetimestamp=20071116130235

  nasz żołnierz nawet niesie rkm a nie jakieś gówniane drewniane pałki, jak tu można Panowie utracić niepodległość, bez paniki

  rekonstrukcja cd.:
  pozorowany atak niemieckiej grupy rekonstrukcyjnej:
  http://www.tvn24.pl/-1,1724127,0,1,antyfaszysta-oplul-mundur-rzucil-sie-z-rekami,wiadomosc.html

  no i na koniec:
  tradycyjne rozbrajanie żołnierzy niemieckich (wyjątkowo tym razem przez polska policję):
  http://vod.gazetapolska.pl/674-lewacy-zaatakowali-grupe-rekonstrukcji-historycznej

  Jak donoszą dzisiejsze media, niemiecka grupa rekonstrukcyjna opuściła dzisiaj hostele znajdujące się z powodu programu oszczędnościowego na komendach policji (niskie dotacje , Krytyka Polityczna" otrzymała w tym roku tylko 140 tys. złotych dotacji od Ministerstwa Kultury, na zwykły hotel nie starczy) i opuściła gościnna polska ziemie udając się do kraju ojczystego. W drodze rewanżu zaproszono polskie grupy rekonstrukcyjne do Niemiec na podobne obchody rocznicowe ;-)

  OdpowiedzUsuń
 13. kurde, nie wiem czy dalej mam zajmować się tematem czy nie na moim blogu

  trzeba przyznać, że zupełnie nie mam ochoty popełnić samobójstwa

  OdpowiedzUsuń
 14. A za rok proponuję zaprosić do pomocy kolegów z Miedzyzdrojów z posiłkami i zamieszek nie budiet

  http://szczecin.gazeta.pl/szczecin/1,34939,6819864,Niemiecki_radiowoz_w_Miedzyzdrojach.html

  OdpowiedzUsuń
 15. Tak już pomijając pierdoły i gadanie o niczym ,ta akcja każdemu zdrowo myślącemu człowiekowi uświadamia że czeka nas coś większego ,noworoczne podwyżki akcyzy na alkohol oraz papierosy +podwyżki za energię ,gaz(1/5 do góry) są moim zdaniem ostatnimi testami ludności .
  To co ostatnio widzieliśmy w Waw-ie to takie ćwiczenia na "żywo" przy okazji jakiś zamieszek ,każdy kto sobie przypomni ustawę o Stanie wyjątkowym która była wprowadzona po cichu bez fleszy i kamer powinien domyślać się że coś grubego się szykuje.
  Wstydem jest to że policja wypuszcza bandytów z Niemiec tłumacząc to brakiem dowodów.(a w mediach w 90% informacji mówią o wypuszczonych OBCOKRAJOWCACH ,chociaż zatrzymani OBCOKRAJOWCY to tylko i wyłącznie Szkopy )

  Ciekawe czy władza będzie na tyle bez czelna żeby zrobić akcje podobne do tych jakie były po prowokacjach w Bydgoszczy ?

  OdpowiedzUsuń
 16. @HansKlos
  Tak z ciekawości:
  Z jakiego kraju piszesz?

  OdpowiedzUsuń
 17. @Artur
  Z jakiego kraju piszesz?
  Z różnych, najczęściej z Polski. Mam tutaj tzw. wyjście na świat.-)

  OdpowiedzUsuń
 18. http://www.wykop.pl/link/946653/marsz-rownosci-bedzie-kolejna-prowokacja/ W sobotę władza znów będzie miała swoją wymarzoną sytuację – demonstracja lewicy kontra narodowcy i kibice.

  OdpowiedzUsuń
 19. Prawdziwi bogobojni Żydzi odcięli się od przeciwników Marszu Niepodległości. Najprawdopodobniej również zwolennicy anarchizmu nie byli chętni aby pałować się z patriotami.

  Czyżby? Od organizatorów "kolorowej" odcieli się ale organizatorów marszu już w tej zalinkowanej notce nazwali antysemitami od których również należy się odciąć. Seweryna Blumsztajna, Szczuki oraz innych "prokolorowych" Gmina przecież nie wykluczy. Trudno sobie również wyobrazić by Żydzi byli w stanie gremialnie pójść pod pomnik Dmowskiego. No i co tu znaczy "bogobojny"? Jest na to jakiś papier :)? Na tej stronie "bogobojnych" widzę tylko syjonizm. Na zdrowy rozum gość np. od 10 pokolenia żyjący w Polsce a zawzięcie kibicujący innemu państwu, nie będzie miał siły na równą zawziętość wobec samej Polski. Taka posatwa może być tylko w 1, 2 pokoleniu emigrantów.

  Udział SS w prowokacji jest niewątpliwy, ale pisanie, że prawdziwy anarchista sam z siebie nie ma inklinacji do pałowania się z narodowcem to ryzykowna teoria. Może nie zaraz pałowanie, ale te środowiska w sposób naturalny nie pałają do siebie miłością. SS, propaganda i generalnie spece od konstruowania sceny politycznej wykorzystują te naturalne podziały. W duopolu zwykle np. jedna partia jest za aborcją a druga przeciw, ale w sprawach istotnych z punktu widzenia sprawowania władzy obie partie działają tak samo.

  OdpowiedzUsuń
 20. "I nie ma najmniejszych wątpliwości, że ich największym wrogiem będzie obudzony po 10 kwietnia 2010 r. patriotyzm i katolicyzm polski. I że zrobią wszystko, aby go poniżyć, ośmieszyć, i gdyby się udało - unicestwić.
  To, co się rozegrało w Warszawie w dniu Święta Niepodległości, jest doskonałą, acz bolesną ilustracją metod tego towarzystwa. Sam szatan nie wymyśliłby lepszego scenariusza. A że ktoś go wymyślił, może nie do końca - tego można być pewnym. I niejedna głowa nad tym pracowała."

  http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20111116&typ=my&id=my03.txt

  OdpowiedzUsuń
 21. Tak wyglądała kompletna Defilada Historyczna grup rekonstrukcyjnych 11.11.11 w Warszawie. Po atakach niemieckich bojówek uczestnicy defilady musieli zmienić trasę przemarszu.

  http://www.youtube.com/watch?v=VWVGLxo_yLk&feature=player_embedded

  OdpowiedzUsuń

free counters Silver charts on InfoMine.com Silver charts on InfoMine.com Ogólnopolska Akcja Bojkotu Mediów III RP