czwartek, 15 grudnia 2011

Wybory są ważne bo jest PKW(N)

 
Za Nowym Ekranem:
Do Sądu Najwyższego w sumie 158 protestów wyborczych. Wobec 20 z nich SN wyraził opinię, że ich zarzuty są zasadne w całości lub w części, jednak naruszenie nie miało wpływu na wynik wyborów. Co do 29 wyrażono opinię, że zarzuty protestu są niezasadne. 108 protestów pozostawiono bez dalszego biegu, a jedną sprawę SN umorzył.
Bezsporne jest, że procedury wyborcze zostały naruszone. Nie podlega również dyskusji, że kilkukrotnie zostały udowodnione fałszerstwa wyborcze. Jak jest zatem sens mówić o tym, że Polska jest krajem demokratycznym i państwem prawa?napisał był w komentarzu:
Inny werdykt sądu byłby dowodem autonomii i praworządności sądownictwa w Polsce. To dotyczy całej władzy i sadownictwo jest w rękach tych obcych, którzy zawładnęli już niemal wszystkimi obszarami funkcjonowania państwa i kontrolują informację o przeszłości, budują własną przyszłość, dla siebie.


Parafrazując dowcip o Amerykanach, którzy ukradli Ruskim plany rakiety, a jak złożyli ja według planów to im wyszła lokomotywa, tak i w Polsce mieliśmy ruskie plany na demokracje, a jak złożyliśmy to wyszedł nam zwyczajny faszyzm.

Przyszłość to nie miejsce, do którego zmierzamy, lecz które tworzymy. Dróg do przyszłości się nie znajduje, lecz je kreuje. A ich tworzenie zmienia zarówno tworzącego, jak i cel.
                                     D.Rakoczy

PKWN to samozwańczy tymczasowy organ władzy wykonawczej w Rzeczypospolitej Polskiej i jak się okazuje, działający do dziś.

2 komentarze:

  1. W sumie to nie faszyzm Hans to zwyczajna neokomuna(przy czym o ile na Zachodzie to typowa neokomuna to w PL jest sporo elementow postkomuny).

    OdpowiedzUsuń
  2. Policja slusznie interweniowala jako ze mogl sie uspokoic i nie mowic kiedy przewodniczacy sadu mowi bo robi sie balagan i zadnego dobrze nie slychac

    OdpowiedzUsuń

free counters Silver charts on InfoMine.com Silver charts on InfoMine.com Ogólnopolska Akcja Bojkotu Mediów III RP