poniedziałek, 18 czerwca 2012

Oświadczenie

W związku z tragiczną śmiercią gen. Petelickiego i w powiązaniu ze zgonem Andrzeja Leppera, oświadczam, że jestem zdrowy na ciele i umysle, nie mam żadnych kłopotów natury osobistej czy finansowej i nie zamierzam popełniać samobójstwa.-)

                                                             HansKlos

Pod rządami obecnej, miłościwie panującej nam ekipy w dziwnych okolicznościach straciło życie już 17 generałów (licząc łącznie z tymi, których awansowano pośmiertnie): 12 w Smoleńsku  (Gągor, Błasik, Buk, Kwiatkowski, Potasiński, adm. Karweta, Gilarski, Nałęcz-Komornicki, bp. Płoski, abp. Chodakowski, ks. Pilch, dr Lubiński), 3 w Mirosławcu (Andrzejewski, Maciąg, Piłat), były szef sztabu generalnego gen. Szumski a teraz gen. Petelicki. Jeżeli  weźmiemy pod uwagę całą III RP to jeszcze trzeba doliczyć śmierć generałów: Jaroszewicza, Fonkowicza, Dubickiego, Papały i Bartoszcze.  W sumie więcej generalskich zgonów niż w czasie kampanii wrześniowo-październikowej.  

Co się dzieje, że generałowie giną u nas w czasie pokoju? 


Odpowiedź HansaKlosa: No ktoś bezsprzecznie jest chory na ciele i umyśle i nie podejrzewam o to generałów.-)Mecz z Czechami we Wrocławiu, Komorowski,Tusk i Pawlak na trybunie, a w tym czasie rozchodzi się wieść o „samobójstwie” generała Petelickiego. Myślą wracam do sceny z „Ojca Chrzestnego” gdy Michael Corleone (Al Pacino) uczestniczy w długiej ceremonii chrztu swego siostrzeńca, a w tym czasie jego „hitmen” mordują na mieście ważniejszych gangsterów konkurencyjnej mafii. Takie skojarzenie.9 komentarzy:

 1. Od wczoraj czeka u mnie w notatkach podobne oswiadczenie. Popełnię je bezzwłocznie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Obawiam się, że to nic nie da, Hans. Zawsze cię może dopaść nagle ta "depresja" i inne "problemy" ;)

  Ewentualnie możesz też postanowić walczyć jak lew przeciwko uzbrojonym po zęby złodziejaszkom samochodów dobierającym się do twojej kilkunastoletniej limuzyny. Nie, nie, nie, nie znacie dnia ani godziny ...

  OdpowiedzUsuń
 4. że generałowie giną u nas w czasie pokoju?


  Jak to, co? Bo caly czas trwa walka o pokoj. To i trup sie sciele gesto...
  A ze generaly? Bo to tak, jak w oddzialach SS. Nie siedza w sztabach, tylko na czele swych wychudzonych oddzialow. A ze sami wyzarci, to sie zbytnio od zolnierstwa oddalili...

  OdpowiedzUsuń
 5. @Hans, to jeszcze musiałbyś oświadczyć, że nie zamierzasz zginąć w wypadku samochodowym, połykać polonu albo nie wychodzić na parking kiedy złodzieje mają akurat chrapkę na twoje luksusowe Espero. A tak serio, zapewne w podskokach biegłbyś do sołtysa po sznur na własną szyję gdyby ci postawiono do wyboru życie żony i dzieci albo swoje i tyle warta taka deklaracja.

  Z zewnątrz to wszystko wygląda jak regularna, bezkompromisowa wojna gangów, a jeśli coś wygląda jak kaczka i kwacze jak kaczka... to w linii prostej oznacza, że rzeczywistość kształtują w PL kryminaliści, co szczególnie odkrywcze przecież nie jest ani czemu w zasadzie trudno się dziwić, bo taka polityka - jakie elity, a jakie elity to każdy widzi i się brzydzi.

  OdpowiedzUsuń
 6. Liczba prezydentów( Kaczyński, Kaczorowski),premierów (Jaroszewicz), ministrów, wicepremierów,prezesów NIK, komendantów policji opuszczających świat żywych w sposób nagły i dziwny, jest także powyżej średniej krajów rozwiniętych IMO. Jednakże dziennikarze reżymowi uważają to za przypadki, które się wszędzie zdarzają. Pytam więc, czy jest taki inny kraj cywilizowany o takim przypadkowym charakterze życia politycznego. Bo jeżeli jest to tylko Polska to nie ma tu przypadku, bo przypadki chodzą parami.

  OdpowiedzUsuń
 7. Oświadczałem już w sobotę. I, jak wynika z dyskusji - nie ma to żadnego znaczenia. Wszak, jak słusznie zauważył Wojtek Majda: snucie rozważań o samobójstwie przez blogera XYZ - uprawdopodabnia tegoż blogera samobójstwo...

  OdpowiedzUsuń
 8. @slav
  Dobre
  ---
  Mnie dziwi, że tak szybko ogłosili samobójstwo choć nie ma żadnej poszlaki że tak było. Niebywałe. Żadnych alternatywnych tropów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Alternatywa zpstała zakazana.-) Idziemy po jedynie słusznej linii partii.

   Usuń

free counters Silver charts on InfoMine.com Silver charts on InfoMine.com Ogólnopolska Akcja Bojkotu Mediów III RP