poniedziałek, 24 września 2012

Kres drogi, czyli państwo wysiada

Faszystowskie państwo wkracza z butami w każdy obszar ludzkiej działalności. Trzeba się bronić! Najpierw ogranicza dostęp do broni, potem tworzy absurdalne prawo, a na koniec nasyła na normalnych ludzi bandę z przerostami ambicji nad rozumem. Sprawa dotyczy zarówno Polski, jak i USA. I tutaj, i tam powoli do świadomości obywateli dochodzi prawda, że rządzi nami mafia. Skruszony gangster w telewizji, za głowę którego "koledzy po fachu" wyznaczyli 3 miliony dolarów nagrody, opowiada, że bardziej boi sie w Polsce polityków niż gangsterów. Gangsterów chronią jedynie ich własne, wewnętrzne reguły i swoiście pojmowany honor pomieszany z lojalnością, polityczna mafię w naszym kraju przed Narodem ochrania mafijny aparat przemocy dla niepoznaki nazwany sądem, prokuraturą i policją.

Ludzie w Polsce w znacznej części zatracili honor. Honor tym się różni od godności iż wymaga zemsty, a gardłowa sprawa wymaga gardła. Dla honoru ważne jest zrozumienie w jakiej rzeczywistości żyjemy. Oto w skandalicznym procesie sprawców stanu wojennego jedyną osobą, która znalazła się w areszcie śledczym na Rakowieckiej był Adam Słomka. Oto państwo, w przypadku Klaudii i Kacpra z Pucka, odbiera dzieci biologicznej matce. Najpierw owe państwo sadza ojca do więzienia, potem szyderczym śmiechem zbywa babcię i biologiczną matkę dzieci, a na koniec oddaje dzieci w ręce morderców. Pretekstem do zabrania dzieci przez policję i pracowników MOPSu jest bieda, niezaradność życiowa i zaniedbanie dzieci. W inny sposób nie moga pomóc rodzinie - państwa nie stać na pomoc dla rodziny biologicznej, ale stać na wypłacanie po kilka tysiecy złotych dla rodziny zastepczej. U mnie dzieci może miałyby biednie, ale by żyły. A w tym pięknym domku, u ludzi bogatszych i lepiej niż ja ocenianych przez otoczenie, znalazły cierpienie i śmierć – tak ocenia sprawę biologiczna matka, zamordowanych dzieci. A gdzie było w tym czasie państwo? Państwo w tym czasie zdawało egzamin.-) 

Ludzie honoru w Polsce muszą przyjąć do wiadomości rzecz trudną - hipokryci, ludzie bez skrupułów, złodzieje, chorzy umysłowo, psychopaci, a często i mordercy piastują w kraju nad Wisłą pozycje sędziów, lekarzy, policjantów, prawników, polityków, a swoich współobywateli mają za nic. Oczywistym jest, że są wśród wskazanych grup, w tym sędziów, polityków czy policjantów są osoby prawe i honorowe, ale stworzony w Polsce system ludzi uczciwych eliminuje z szeregu funkcjonariuszy państwa. Tak jak gorszy pieniądz wypycha z rynku lepszy, tak bardziej podły, nikczemny i przekupny sędzia, policjant, czy lekarz wypycha uczciwszego i rzetelniejszego z rynku. Gnida obstaje za gnidą, przekupny sędzia nie obawia się sądu zawodowego, złożonego z podobnych jemu "uczciwych inaczej". Bez rozwalenia całego systemu nie sposób wymieść z niego śmieci. Państwo polskie przegniło na wylot i wymaga od obywateli aktywnego oporu wobec chamstwa, złodziejstwa i korupcji. Może już pora, aby za mordowanie osób w polskich więzieniach ktoś również poniósł śmierć?


Policja zabijała, zabija i będzie zabijać, sznurki prowadzą na sam szczyt władzy - sądownictwa i rządu RP(L)u. I tak oto za Talibów w Klewkach Lepper musiał popełnić samobójstwo.-) Tymczasem trzeba powrócić do zasady prawnej i medycznej primum non nocere i eliminować z systemu bandytów działających w majestacie prawa. Powoli w Polsce dochodzimy do ściany, gdzie eliminowanie skompromitowanych sędziów, prokuratorów, adwokatów, czy lekarzy z życia towarzyskiego i nie przystawanie z kanaliami zaczyna nie wystarczać. Za chwilę będą potrzebne chirurgiczne cięcia - za gardłowe sprawy cięcie gardła.-) Gdy nadejdzie rewolucja, to zarząda ona ofiar - w tym zapewne gardeł właścicieli Amber Gold dla "inwestorów",-) a może nawet gardeł tych, co nakazali bankom pozamykać rachunki dla tej firmy.-) Swoją drogą, skoro można w Polsce, bez nakazu sądowego, zamknąć telefonem "od Arabskiego" dowolnej firmie rachunek bankowy, to czy niemożliwym jest po takim telefonie zniknięcie znajdujących się na rachunku środków?-) No bo jakby pomyśleć jeszcze głebiej to telefon do gruszy pod którą obywatel zakopał swoje złote rubelki i krugerrandy nie "zniknie" owych funduszy. Tak się bowiem składa, że grusze, śliwy, jabłonie, a nawet zwykłe wierzby mają w d.., tfu w głębokim poważaniu,-) wszelką władzę za wyjątkiem boskiej.
Popatrzyłem za okno i aż samemu poczułem ową suchość w gardle i napiłem się bimbru, który w odróżnieniu od kontrolowanej przez państwo wódki zawsze zawiera jedynie dopuszczalne ilości alkoholu metylowego,-) dla którego odtrudką jest ... alkohol etylowy. Napiłem się i pomyślałem, jak to czasy się zmieniają. Do 1923 roku alkohol metylowy otrzymywany był wyłącznie przez destylację rozkładową drewna, a teraz, jak głoszą media w Polsce, można uzyskać go w wyniku nielegalnej produkcji alkoholi w warunkach domowych. Jeśli komuś zaszkodził bimber, to przynajmniej wiadomo komu dać w mordę, a to zupełnie inaczej niż w sytuacji, w której państwo (w bulu) zdało egzamin.-) Tak się bowiem składa, że we współczesnym świecie jedynie około 5% produkowanego alkoholu etylowego jest otrzymywane przez fermentację, w odróżnieniu od bimbru, który w 100% wymaga fermentacji drożdzowej.-)

Popatrzyłem na ekran telewizora, a potem go wyłączyłem. W zasadzie to wiemy iż wybory (w Polsce) to tylko fasada, rozrywka dla mas. Teraz wybory na Białorusi i wyjące o nich media pozwolą maluczkim by poczuli się bliżej Europy. Będziemy widzieć, jak w mediach władze sieją swoją prymitywną propagandę i tylko nikt nie odpowie na proste pytanie - czy na Białorusi państwo nie zdaje egzaminu dlatego, że nie pozwala na zamordowanie swojego prezydenta?-)

PS. Swoją drogą to się naszym władzom pod kopułą nieźle pomieszało.-) Teraz nikt już nie jest pewien, czy na Wawelu pochowano Kaczyńskiego, prezydenta RP, z małżonką, czy może z aktora Janusza Zakrzeńskiego z panią Jolantą Szymanek-Deresz. Władza upada, kiedy próbując stać się groźną staje się śmieszna.

6 komentarzy:

 1. Przyznaj Hans że do wpisu zainspirował Cię wczorajszy odcinek CzH :D

  A, żeby nie było - zgadzam się, zgadzam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ogladałem.-) Czas honoru ogladam czasem, ale jeszcze nie trafiło mi sie ogladać bezpośrednio z telewizji, zawsze z dysku. Zresztą ostatnio tak ogladam nawet dzienniki telewizyjne. Łatwiej jest ustalić o co tym razem chodzi.-)

   Usuń
  2. Witam!

   A ja dalej o obronie przed państwem przy pomocy broni. Palnej.
   http://tkw.salon24.pl/441051,sprawne-polskie-panstwo
   http://polska-zbrojna.pl/home/articleshow/5076?t=Replika-armaty-pod-lupa-sadu

   Już nawet bronią ciężko się bronić....

   Piotr K.

   Usuń
 2. Hans, to wszystko oczywiście prawda i ludzie ją znają, tak samo, jak prawdę znali za pierwszej komuny. Dziś dobrze wiemy na czym spełzły ówczesne pragnienia o sprawiedliwości, rozliczeniu i wiszących na suchych gałęziach, rozmiłowanych w sadyzmie zomowcach, dyspozycyjnych sędziach, Kiszczakach, Jaruzelach itp. Dziś, jak się okazuje, dożywają w dobrej formie końca swoich dni (tylko jakoś dożyć qrde nie mogą) i plują swym ofiarom w twarz, dojąc z nich nich kasę na swoje emeryturki. Biorąc pod uwagę zaplecza technologiczne, militarne i medialne współczesnych feudałów w oddolne zrywy i wymierzanie sprawiedliwości nie ma co wierzyć. To mrzonki. Rewolucja musi się najpierw dokonać w głowach i sercach ludzi a nie na ulicach, bo tu jesteśmy na starcie bez szans. Skoro nie ma specjalnych możliwości "ruszenia" miejskich, lokalnych układów do kręcenia lodów, to co tu mówić o większej skali? Nie żebym był pesymistą ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Polecam Stefana Molynex (freedomainradio.com), kto slucha, ten sie potem juz nigdy nie dziwi.

  OdpowiedzUsuń

free counters Silver charts on InfoMine.com Silver charts on InfoMine.com Ogólnopolska Akcja Bojkotu Mediów III RP