poniedziałek, 31 sierpnia 2015

Emigranci

Morze Śródziemne, jeśli weźmie się pod uwagę współczesne środki techniczne, jest stosunkowo niewielkie i łatwe do przepłynięcia, choćby większą motorówką. Przemytnicy w ostatnich miesiacach zarobili miliardy dolarów na przerzucie ludzi z Afryki i Bliskiego Wschodu do EUropy, przy okazji pokazując jak podpierając się unijna solidarnoscią do perfekcji doprowadzono hipokryzję.
Dla przykładu ostatnio Słowację skrytykował w stylu francuskim (tj mieliście okazje siedzieć cicho) niejaki Fabius. Okazało się, że na Słowacji jednak rządzi ktoś, kto w odróznieniu od naszej Kopacz ma jednaj tzw. jaja. Robert Fico przypomniał, że Słowacja nie brała udziału w nalotach i destabilizowaniu takich państwa jak Syria czy Libia, dlatego dzisiaj odrzuca francuską krytykę o braku solidarności wobec uchodźców, a na koniec dodał, że zamiast realizacji ustaleń o pilnowaniu zewnętrznych granic strefy Schengen, nie widać tam żadnej straży, ale setki tysięcy ludzi swobodnie idących do EUropy.


Nie popisała sie również na spotkaniu z imć A.Dudą frau Merkel. Mam podejrzenia, graniczace z pewnością, że chciałaby on podrzucić nam do Polski świnie, w postaci emigrantów, gdy tymczasem w Niemczech policmajstrzy rządu Merkel pałują rdzennych Niemców za to, że nie chcą u siebie przyjmować "gosci z Afryki i Bliskiego Wschodu". Zapewne niemiecka telewizja dużo chętniej pokazałaby sceny z takiego pałowania w Polsce a tyczacego przeciwników przyjmowania emigrantów w naszym kraju. Jakże by wtedy można było sobie poużywać o ksenofobach, rasistach a nawet faszystach w Polsce, szczególnie tych z flagą biało-czerwoną.

Na razie A.Duda zasłonił się widocznym na horyzoncie tłumem Ukraińców, który stoi u granic za naszymi wschodnimi granicami, ale premier Kopacz okazała się po raz kolejny, iż czegoś jednak między nogami nie ma, co w końcu, z uwagi na odmienną biologię płci, nie jest takie znów dziwne. Prawdę mówiąc, po raz pierwszy dotarło do mnie, że z ideologii gender, tak chętnie głoszonej przez PO i panią premier, mogłaby skorzystać i sama Kopacz.

Proponuję, aby Kopacz tak jawnie popierająca ideologie gender siegnęła do klasyki i zastosowała ją w praktyce na sobie, bo jak pisał był imć Spotański w Bani -


największe zasię jej marzenie:
płci obu zrównać przyrodzenie
do tego stopnia, żeby książę
także zachodzić musiał w ciążę.
[...]
Aby usunąć zła przyczynę,
trzeba przywrócić androgynę,
trzeba naprawić błąd kastracji;
być może, drogą operacji;
być może, poprzez naświetlanie;
lecz muszą mieć penisa panie

Po takiej operacji, do której nawet ja bym się dorzucił, chetnie usłyszałbym z ust Pani Kopacz, że Polska nie bombardowała Libi i Syrii, a wiec i problem uchodźców nas nie powinien dotyczyć.

Przy okazji warto zapytać o to, skąd masowo u emigrantów pojawiają się tysiace euro czy tam innych dolarów na opłacenie transportu do EUropy. W końcu przecież nie ma darmowych obiadów, a jak znam przemytników, to nie skredytują oni nikomu czegoś, co kosztuje tak z 10 tysięcy euro od łebka.-) Z drugiej strony, to nieco dziwne, że masy wyznawców Proroka płaca tak ogromne sumy, aby dostać się do krajów niewiernych, gdy tymczasem za pół ceny mogą udać się do Mekki, gdzie oprócz pożytków z pielgrzymki, z pewnością zechcą ich wesprzeć współwyznawcy.-)


PS. Piotr Kraśko popełnił był taka oto głupotę:
[...]Polakom będzie dobrze z tymi ludźmi. Bo też za lat 20-30 będziemy potrzebować tych ludzi, żeby mogli w Polsce pracować, bo nas może będzie za mało.[...]
No Piotruś, ja wiem, że czarnulki są niezłe w te klocki, ale twierdzenie, że Polakom będzie dobrze z tymi ludźmi, to juz przesada. Ja wiem, że ideałem dla Piotrusia jest praca w murzyńskim stylu, czyli tzw. wielkie opierd. się, ale czy to musi prowadzić do problemów z głową? Jeśli za 20-30 lat bedziemy mieli jakiś problem bo ludzi będzie za mało, to po co teraz wygania się na obczyznę za chlebem ponad dwa miliony Polaków? Problem ma zdaje mi się Piotruś Kraśko ze schizofrenią, na co polecam labotomię - siekierą walnij się w łeb.-)  

PS2. Polecam przeczytać: http://blogpublika.com/2015/09/03/uchodzcy-a-sprawa-murzynska/


6 komentarzy:

 1. Unia sie rozpada i to jeszcze w taki sposob ze Niemcy zostana z masa imigrantow oraz dluznikow na karku,praktycznie bez armii ale za to znienawidzeni w polowie Europy.No i jeszcze ta zwalka w Chinach ktora zubozy chinski rynek i nie pozwoli tam szkopom zarabiac.Dobrze sie dzieje.

  Piotr34

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam wrazenie, ze Szanowni Koledzy nie rozumieja istoty zjawisk. Owszem obalenie lokalnych kacykow w imie demokracji wyzwolilo ruchliwosc tubylcow uprzednio tlumiona podobnie jak w ZSRR i PRLu. Ale glownym powodem tej ruchliwosci ludow kolorowych -afrykanskich czy azjatyckich jest nadmierna populacja tych regionow. Inaczej mowiac jest to ten sam efekt jaki obserwujemy podczas plagi szaranczy, marszow mrowek czy inwazji roznych zuczkow. Porownajmy np dane demograficzne :Kraje Euro - Urodzin na 1000 mieszkancow 10.0, Zgonow na 1000 ,mieszk. = 9.9 , Plodnosc kobiet 1.6
  Za to Nigeria , te same dane : 40.0, 13.7, 5.2
  Chiny , te same dane :11.9 , 7.5 , 1.6
  Egipt :22.3, 5.1, 2.6

  Wszystkie te kraje przekroczyly pojemnosc biologiczna i zatrudnieniowa swojego srodowiska (wlacznie z europejskimi), wiec przyjmowanie "obcych" jest nonsensem.

  OdpowiedzUsuń
 3. Alez profesorze to sa fakty oczywiste-przeciez Huntington o tym pisal w "zderzeniu cywilizacjia" juz dwie dekady temu.Pamietam takze ze z jego danych wynikalo ze "peak" rozrodczosci na Bliskim Wschodzie to bedzie/jest rok 2015 i ze w tym czasie spowoduje to szereg wojen domowych oraz fale emigracji do Europy-jak widac nie pomyli sie(pytanie czy tylko prognozowal czy tez raczej przygotowywal grunt pod pewne dlugofalowe plany).Owa rozrodczosc jest dla nas tak naprawde drugorzedna-chodzi o to co z tym zrobimy.

  Piotr34

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To co sie zawsze robi w obliczu plagi. Likwidacja osobnikow inwazyjnych aby ocalic wlasna (i tak juz za mala) przestrzen zyciowa. Jesli tego zaniechamy to problem sie tylko pogorszy. Co sie dzieje gdy inwazyjna populacja rozprzestrzeni sie w habitacie gospodarza widzielismy juz historii starozytnej (upadek Cesarstwa Rzymskiego) i nowozytnej (podbicie kontynentow Ameryki i likwidacja Indian, czy likwidacja Zydow przez Niemcow w czasie III Rzeszy w Europie). Niestety konieczne sa kroki zdecydowane a nie wiem czy Szanowni Europejczycy maja wystarczajaco duze "balls" aby zastosowac prewencje.

   Usuń
  2. Coz trudno sie nie zgodzic.Jakos mogli zbombardowac wojska Kadafiego a przemytnikow ludzi nie moga.Coz to takze za problem zbudowac mur na granicy albo obozy dla uchodzcow z ktorych odsylano by ich do domu-technicznie zaden.Wiec to nie kwestia srodkow tlyko braku woli-jedyne pytanie brzmi czy to polityczna poprawnosc tak im juz mozgi "wyzarla" czy tez chodzi o podpalenie Europy aby potem "walczac z imigracja" wprowadzic sponsorowany przez korpo zamordyzm.

   Piotr34

   Usuń
 4. Bo drony drogi Piotrze to są od pilnowania tubylczych gojów a marynarka od wyłapywania działających bez koncesji przemytników towarów wyskokowych i wszelakich a i od wyławiania uchodzaczy.
  Plan 3 wojen światowych Pike sprawdza się w najlepsze tylko Ci którzy szukają tutaj logiczności postępowania "władz" ojropejskich tego nie widzą.

  OdpowiedzUsuń

free counters Silver charts on InfoMine.com Silver charts on InfoMine.com Ogólnopolska Akcja Bojkotu Mediów III RP