wtorek, 19 czerwca 2018

Polska - Senegal 0:3

Stirlitz przestał śpiewać czastuszki i przeniósł wzrok z telewizora na mnie. Chyba przestał po raz kolejny oglądać mecz Rosja-Egipt, po czym dodał z powątpiewaniem - Chyba 1:2 ?
- 0:3 - potwierdził Sołtys znad gazety. Hansowi chodzi o stosunek kwoty wolnej od podatku. Murzyni mają zwolnione od podatku ponad 10 tysięcy złotych.
- No, jest problem - pomyślałem. Spodobało mi się to i pomyślałem raz jeszcze, po czym dodałem. - Z Kolumbią będzie jeszcze gorzej, bo tam ponad 40 tysięcy złotych jest wolne od podatku.
Nasze rozważania przerwał hałas dochodzący z podwórka, gdzie wnuczka Sołtysa rzucała psom kości. - Losowanie - pomyślał Stirlitz, - Wynik - pomyślałem ja widząc jak Szarik wygrywa jedną kość.

2 komentarze:

 1. Ostatnio jesteśmy dobrzy w strzelaniu sobie goli…

  https://youtu.be/yl2_N0WqhXY?t=1359

  „Czy obrona własnego interesu jest antysemityzmem?…

  Dostaliśmy w gębę za to że powiedzieliśmy – a dlaczego mamy płacić za coś, co się nikomu nie należy. Natychmiast dostaliśmy w gębę, spuściliśmy głowę i zaczęliśmy przepraszać.

  Ja nie chcę takiego rządu. Mogę żyć biednie, mogę nie kupować drogich samochodów, mogę nie być świadkiem cudu gospodarczego, ale chcę mieć rząd który darzę szacunkiem i który mnie darzy szacunkiem jako obywatela. Nie chcę mieć gówniarzy z kompleksami, którzy dostając w gębę, miętoszą czapkę i przepraszają.

  Bez przyczyny zostaliśmy zaatakowani i zmieszani z błotem, w sposób bandycki. Nas się traktuje jak chłopów pańszczyźnianych współczesnego świata.”

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń

free counters Silver charts on InfoMine.com Silver charts on InfoMine.com Ogólnopolska Akcja Bojkotu Mediów III RP