czwartek, 21 lutego 2019

Sprawiedliwi, wśród narodu wybranego


Seweryn Aszkanazy (Żyd):
Trzeba jasno powiedzieć, że to nie Polska, tylko cały świat kolaborował z Niemcami przy zagładzie Żydów. Polacy przecież nie łapali Żydów, jak Francuzi czy Holendrzy i Norwegowie. Polska policja nie aresztowała Żydów, nie ładowała ich do wagonów i nie było jej w Auschwitz. Prawdą jest natomiast to, że Polska cierpiała najwięcej ze wszystkich okupowanych krajów. Została oddana Niemcom przez sojuszników i Watykan.

Baruch Golshtejn (Żyd):
Każdego dnia, by uratować własną skórę każdy policjant żydowski przyprowadzał siedem osób, aby je poświęcić na ołtarzu dyskryminacji. Przyprowadzał ze sobą kogokolwiek mógł schwytać - przyjaciół, krewnych, członków najbliższej rodziny. Anatol Chari w łódzkim getcie wepchnął do transportu śmierci soją narzeczoną. Calek Perechodnik umieścił w transporcie do Treblinki swoją żonę i dwuletnią córeczkę.

Do poczytania http://www.blogmedia24.pl/node/51116

3 komentarze:

 1. Nigdy dosyć przypominania!
  Czekam, kiedy ktoś bystrzejszy ode mnie zorganizuje jakąś akcję medialną o zasięgu międzynarodowym: jakieś bilboardy, oklejanie autobusów, no cokolwiek, co zwykły "Smith" zauważy na ulicy, punktującą wszelkie obrzydliwości, których się ten "naród wybrany" dopuszczał. Mam dość tych hipokrytów! Dołożę się finansowo do takiego przedsięwzięcia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na początek wystarczy, przy każdej tablicy upamiętniającej ofiary niemieckich morderców z pod znaku swastyki a znajdującej się w Polsce, umieścić jej wersję anglojęzyczną

   Usuń
 2. Pora najwyzsza aby skonczyc z zydowska obcesja. Zydzi rozglaszali i nadal rozglaszaja rozne kalumnie na temat Polski i Polakow. Czesc z nich moze nawet byc prawdziwa ale obecnie wszystkie sa "z drugiej reki". Stan aktualny jest zas taki, ze wiekszosc aktualnej elity panstwa polskiego to Zydzi badz pol-Zydzi . Jesli tak ma wygladac antysemityzm to trudno sobie wyobrazic lepszy "fart".

  OdpowiedzUsuń

free counters Silver charts on InfoMine.com Silver charts on InfoMine.com Ogólnopolska Akcja Bojkotu Mediów III RP