czwartek, 19 marca 2020

Koronowirus - spojrzenie z oddali
Krótkie podsumowanie wypowiedzi Roberta Dawida Steele.

Prawda obniża koszty działania.

Choroba popromienna (5G) i wszystkie formy grypy mają zbliżone lub nawet jednakowe objawy.

Emitery 5G to czynnik, którego nie wolno ignorować. W wielu krajach normy na emisję promieniowania w obszarze 5G podniesiono 100x (np. w Polsce), bez badań wpływu elektrosmogu na zdrowie ludzi.

Chińczycy zignorowali 5G i koncentrowali osoby chore na grypę z osobami, których organizm był osłabiony poprzez radiacyjne działanie sieci 5G.

Medyczna diagnoza jest podejrzana, ponieważ testy są niewiarygodne, a osoby, które chorowały na grypę lub są grypą zarażone mogą w testach na koronowirusa dawać wynik dodatni.

Nie można ufać USA, ponieważ CIA rozsiewa pogłoski dla wzniecenie strachu. To nie jest normalne działanie. Normalne działanie to uspokajanie ludzi, a nie zachęcanie ich do paniki.

Trumpowi można zaufać, ale potrzeba informacji o spotkaniach grup z otoczenia rządu i wielkiego biznesu USA dotyczących przymusowych szczepień, zwłaszcza, że żadna szczepiona nie była nigdy przetestowana pod kątem skuteczności i bezpieczeństwa w sposób naukowy, a w przygotowywanej szczepionce przeciw koronawirusowi są proponowane składniki, które w Afryce, podczas wykonywanych tam szczepień, były ujawnione w szczepionkach jako czynniki powodujące masową i trwałą bezpłodność.

Koronowirus - fakty podawane za oficjalnymi czynnikami we Włoszech - 80 % zarażonych ludzi zdrowieje sama, 15% potrzebuje lekarstw, a 5% umiera zazwyczaj na powikłania, które nie są związane z koronawirusem.

Drakoński akt kwarantanny niszczy tylko gospodarkę, a powinniśmy się jedynie bać strachu rozsiewanego w społeczeństwie, a nie koronowirusa.

Ingerencja rządu w biznes prowadzi do ogromnych szkód a propaganda strachu powoduje kolejne ogromne szkody. Liczba osób zmarłych na koronowirusa jest niewielka w stosunku do zmarłych od innych chorób. Dodatkowo przestawienie służby zdrowia na zajmowanie się koronowirusem powoduje zmniejszenie troski o innych chorych i tym samym zwiększa ogólną śmiertelność i pogarsza stan zdrowia w społeczeństwie.

Potrzebne jest ogólnonarodowe śledztwo w celu zbadania, kto stoi za wzniecaniem paniki i sianiem strachu w społeczeństwie oraz kto odpowiada za działania rujnujące gospodarkę.

Robert D. Steele z chęcią pocałuje się z języczkiem z, podobno zarażoną koronawirusem, prezenterkę jednej z telewizji w USA, aby udowodnić, że epidemia koronowirusa, to jedno wielkie oszustwo na światową skalę.kunta kinte, u tradera 21 skomentował to tak:
@Coronavirus
Jak podaje EuroMOMO nie mamy w tym roku żadnej szczegolnej epidemii ani pandemii. Całkowita liczba zachorowań na choroby górnych dróg oddechowych jest mniejsza niż w poprzednich latach w tym samym czasie. To samo dotyczy śmiertelności.

@Gospodarka
Dlaczego dobre rządy chcą wszystko zastopować i dawać nam pieniądze gratis?
Mi się nasuwa jedynie:
-wyeliminowanie pieniądza (gotówkowego)
-wzbudzenie strachu
-ograniczenie swobód(obywatelskich)

@rynki
Ja rozumiem ze spada Boening czy Tesla, bo to były wydmuszki, ale dlaczego spada Roche czy Novartis, lub Facebook? O złocie czy srebrze nawet nie wspominam. Ja uważam ze to cudowna ustawka polegająca na zabraniu kasy inwestorom i zmuszanie ich do sprzedaży akcji i (planowe) zubożenie klasy średniej

@wnioski końcowe
1. Nie ma jakiejś większej zachorowalności czy śmiertelności na choroby górnych dróg oddechowych niż w latach ubiegłych
2. Wiele inwestorów indywidualnych musiało zamknąć (giełdową) pozycje ze stratą
3. Zostaje zatrzymana gospodarka, aby większość społeczeństwa wpadła w zapaść finansową
4. Rządy ustawiają się w roli wybawców oferując nam wszystko gratis.  Co znaczy gratis?

Winston Churchill
Każdy rząd, który jest dość silny, by dać ci wszystko czego potrzebujesz, jest dość silny by zabrać ci wszystko co posiadasz.


Do poczytania:
https://www.heartcom.org/5G-CV.htm

PS.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/27692860  

Ibuprofen (i najprawdopodobniej inne leki przeciwgorączkowe) powoduje nadciśnienie płucne w zapaleniu płuc.1 komentarz:

  1. http://kronikihistoryczne.blogspot.com/2020/03/rozporzadzenie-ministra-obrony-narodowej.html

    OdpowiedzUsuń

free counters Silver charts on InfoMine.com Silver charts on InfoMine.com Ogólnopolska Akcja Bojkotu Mediów III RP