poniedziałek, 28 grudnia 2020

Szczepionki - wolność, równość, ludobójstwo

Francuska policja protestuje przeciw szczepieniom na Covid-19. Kto ich teraz rozgoni?


 https://childrenshealthdefense.org/defender/pfizer-covid-vaccine-trial-pathogenic-priming/
Niekompletne badaniach szczepionek Pfizera i Moderny dotyczą badania wzmocnionej odpowiedzi immunologicznej powtórnej infekcji. Szczepionka wytwarza dwa rodzaje przeciwciał - neutralizujące wirusa i nieneutralizujące. przeciwciała nieneutralizujące powodują, że zakażenie nieco odmiennym szczepem koronowirusa powoduje tak silną odpowiedź organizmu, że powoduje to bardzo ciężki przebieg choroby lub zgon. Z takiego własnie powodu Filipiny wycofały szczepionkę na chorobę denga. 
 

Niektóre szczepionki, w tym szczepionka na RSV, nie przeszły swego czasu testów ze względu właśnie na ten problem wzmocnionego przechodzenia choroby po wytworzeniu się przeciwciał nieneutralizujących, co wychodziło w badaniach na zwierzętach.

To co zrobiono teraz przy okazji szczepionek na covid to:
- po pierwsze pominięto etap badań na zwierzętach
- po drugie w badaniach na ludziach zastosowano również jedną istotną różnicę w stosunku do tych, które kiedyś przeprowadzano na zwierzętach a które obnażały problem ze wzmocnioną odpowiedzią organizmu – mianowicie ludzie po podaniu szczepionki nie byli wystawiani na naturalną infekcję ale na ponowną iniekcję i w ten sposób szacowano ich odporność:

The patients in the study reviewed were healthy — and thus the spectrum of adverse events is not representative of those that might occur if the vaccine comes to market. In the previous animal trials, the first dose was a vaccine, but the second was natural infection, leading to severe injury and often death. In these human trials, both doses were from the vaccine, so it is also not reassuring that these adverse events did not include the more serious and deadly conditions that afflicted animals.

Jednym słowem, naruszono protokół badawczy i narażono zdrowie, a być może i życie ludzi, po to, aby sprzedać produkt wątpliwy medycznie.

https://reitschuster.de/post/impfstoff-betrug-im-kleingedruckten/
Zatwierdzono szczepionkę, o której nie wiemy
   - czy chroni zaszczepionych przed ciężkimi przebiegami, czy
   - czy zapobiega zakażaniu innych osób zaszczepionych, czy
   - czy efekt utrzymuje się w ogóle dłużej niż 2 miesiące (badania faktycznie pokazują, że przeciwciała ponownie opadają po naturalnym zakażeniu po 2–3 miesiącach), a zatem również
    - czy efekt „chroni” więcej niż 1% zakażonych.

Ponieważ w całym badaniu (od pierwszego dnia) nie padł ani jeden z 325 wyników pozytywnych pod względem Covid, powstaje pytanie: jaki był powód ponownego szczepienia?
Pierwszy link wzmiankuje, że spowodowane było to naruszeniem protokołu badawczego. Tym samym szczepionka mRNA powinna trafić do kosza, a nie do dystrybucji.
Wniosek:
Jest absolutnie szokujące, że tak wyraźne naruszenie protokołu badań z tak daleko idącymi konsekwencjami nie zostało zauważone ani w recenzji naukowej w New England Journal of Medicine, ani w aprobacie władz farmaceutycznych. Moim zdaniem wymaga to natychmiastowego oświadczenia, nowego badania przez niezależnych recenzentów i natychmiastowego zaprzestania szczepień.


PS: Nie należy w tym kontekście ukrywać, że prezes amerykańskiej firmy Pfizer, która wraz z Biontech wprowadza szczepionkę na rynek, zapowiedział w sierpniu, że sprzeda dużą część swoich udziałów we własnej firmie. Z powodu tego ogłoszenia musiałby to zrobić, nawet gdyby badanie okazało się negatywne. Ale wtedy ceny akcji spadłyby i straciłby dużo pieniędzy.

PS: Fakt, że nikt w rządzie federalnym ani w Biontech do tej pory nie deklarował gotowości do szczepień,  mówi sam za siebie.
 

Zacharias Fögen 

Porównanie fragmentu ulotki szczepionki w wersji UK i PL. Tak planuje się ludobójstwo i depopulacje, bo przecież trudno założyć, że tłumacz nie znał angielskiego.

4.6
Fertility, pregnancy and lactation
Pregnancy
There are no or limited amount of data from the use of COVID-19 mRNA Vaccine BNT162b2.
Animal reproductive toxicity studies have not been completed. COVID-19 mRNA Vaccine
BNT162b2 is not recommended during pregnancy.
For women of childbearing age, pregnancy should be excluded before vaccination. In addition, women of childbearing age should be advised to avoid pregnancy for at least 2 months after their second dose.
Breast-feeding
It is unknown whether COVID-19 mRNA Vaccine BNT162b2 is excreted in human milk. A risk to the newborns/infants cannot be excluded. COVID-19 mRNA Vaccine BNT162b2 should not be used during breast-feeding.
Fertility
It is unknown whether COVID-19 mRNA Vaccine BNT162b2 has an impact on fertility.


4.6
Wpływ na płodność, ciążę i laktację
Ciąża
Istnieje tylko ograniczone doświadczenie dotyczące stosowania produktu leczniczego Comirnaty u kobiet w okresie ciąży. 
Badania na zwierzętach nie wykazały bezpośredniego ani pośredniego
szkodliwego wpływu na ciążę, rozwój zarodka i (lub) płodu, poród lub rozwój pourodzeniowy
(patrz punkt 5.3). Podanie produktu leczniczego Comirnaty w okresie ciąży można rozważyć jedynie, jeśli potencjalne korzyści przewyższają jakiekolwiek potencjalne ryzyko dla matki i płodu.
Karmienie piersią
Nie wiadomo, czy produkt leczniczy Comirnaty przenika do mleka ludzkiego.
Płodność
Badania na zwierzętach nie wykazały bezpośredniego ani pośredniego szkodliwego wpływu na reprodukcję (patrz punkt 5.3).

2 komentarze:

  1. Niestety Hans nie odrobiłes dobrze lekcji... Akurat punkt 4.6 został przetłumaczony bardzo dokładnie na język polski, jest taki sam w ulotkach do szczepionki w wersji UK, w angielskiej w UE oraz tłumaczenie w PL. Nigdzie w angielskiej wersji nie ma tekstu który podajesz "A risk to the newborns/infants cannot be excluded. COVID-19 mRNA Vaccine BNT162b2 should not be used during breast-feeding"

    Piszesz też że szczepionka nie został przetestowana na zwierzetach, tymczasem w samych ulotkach sa wzmianki dot. testów na szczurach. Więc jakies jednak były.

    Dlaczego komentujesz rzeczy nieprawdziwe, które dyskredytują cały Twój wpis, a nie piszesz nic o tym że z testów wynika 0,1 % szansa na porażenie nerwów twarzy - czyli dla 40 mln Polaków to ok 4000 ludzi ...

    OdpowiedzUsuń
  2. sprostowanie ===> 0,01 % szans na porażenie lub paraliż nerwu twarzowego , ale pozostałe liczby dobrze wpisałem to 4 tyś na 40 mln Polaków

    OdpowiedzUsuń

free counters Silver charts on InfoMine.com Silver charts on InfoMine.com Ogólnopolska Akcja Bojkotu Mediów III RP