poniedziałek, 19 lipca 2021

"Pandemia" to biznes

 "Pandemia" to biznes, w którym ludzie się nie liczą. Liczy się to, by globalne koncerny (należące do finansjery wiadomego pochodzenia) zarobiły – na mutagenie mogącym spowodować choroby autoimmunologiczne lub bezpłodność (dla zmyłki zwanym szczepionką), drogich lekach, dostawach sprzętu, niepotrzebnych procedurach medycznych, czy na likwidacji konkurencji ze strony małych i średnich przedsiębiorstw, by przejąć ich rynki, klientów, i majątek po ich likwidacji.

Finansjera jest niewątpliwie niezadowolona z tego, że, jak podaje strona internetowa Life Site News, „Indie opracowały [...] skuteczny i bezpieczny zestaw do leczenia COVID-19, który kosztuje zaledwie 2,65 USD za sztukę".

Zeznając przed Komisją Bezpieczeństwa Wewnętrznego Senatu USA dr Pierre Kory stwierdził, „że iwermektyna [...] środek przeciw pasożytniczy 'w zasadzie likwiduje przenoszenie [...] wirusa'". Inwermektyna ma zmniejszać śmiertelność z powodu Covid o 83%.

Finansjera w USA, która nakazała szczepić populację nieprzebadaną szczepionką, która jest mutagenem mogącym wywoływać choroby autoimmunologiczne i bezpłodność, skłoniła amerykańską Agencję do spraw Leków (FDA) by ta „odmówiła udzielenia w trybie pilnym pozwolenia na stosowanie iwermektyny w leczeniu koronawirusa".

W Indiach iwermektyna produkowana jest pod marką „Ziverdo Kit" i jej „koszt wynosi tylko około 2,65 USD na osobę". Jest ona stosowana do leczenia covid podobnie hydroksychlorochina (HCQ). W USA pacjenci niehospitalizowani nie są zazwyczaj leczeni.

Według indyjskich lekarzy „bez żadnego leczenia [...] wirus wnika do komórek i tam namnaża się" i „może powodować poważniejsze choroby". Ważne jest jak „najwcześniejsze zatrzymanie takiej replikacji", które można uzyskać dzięki niedrogim lekarstwom.

Stan Uttar Pradesh, „który dystrybuował bezpłatną iwermektynę do opieki domowej — miał w grudniu drugi najniższy wskaźnik śmiertelności w Indiach, wynoszący 0,26 na 100 000 mieszkańców. Tylko stan Bihar, ze 128 milionami mieszkańców, był niższy, i on również zaleca iwermektynę".

[...]

Dla władz państw zachodu nie ma to jednak znaczenia i dalej nie pozwalają oni na stosowanie skutecznych metod leczenia Covid. Zapewne jest to spowodowane tym, że tanie, skuteczne i bezpieczne leki, takie jak hydroksychlorochina i iwermektyna są znane od dziesięcioleci, więc nie są objęte ochroną patentową, korporacje nie mogą zarabiać na prawach patentowych, i każdy producent może produkować te leki za grosze.

Autor: Jan Bodakowski
Źródło: prawy.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

free counters Silver charts on InfoMine.com Silver charts on InfoMine.com Ogólnopolska Akcja Bojkotu Mediów III RP